تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دروس ترم اول ارشد نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(25 مهر 1390 11:34 ب.ظ)aminian نوشته شده توسط: [ -> ]من این درسا رو گرفتم
مهندسی نرم افزار پیشرفته 3واحد
ریاضیات پیشرفته در کامپیوتر 3واحد
پایگاه داده پیشرفته 3واحد
و درس روش تحقیق به عنوان جبرانی 2 واحد

من هم تهران جنوب هستم.اولش ریاضی برداشتم بعد ترسیدم سخت باشه حذف کردم .استادش چطوره؟ چطور نمره میده؟ درسش سخته؟ برای ترم دیگه می پرسم.
[/quote]

من هم تهران جنوب هستم.اولش ریاضی برداشتم بعد ترسیدم سخت باشه حذف کردم .استادش چطوره؟ چطور نمره میده؟ درسش سخته؟ برای ترم دیگه می پرسم.
[/quote]

من خودم زیاد از این درس خوشم نمیاد فقط به خاطر این که چهارشنبه کلاسم پر باشه این درس رو برداشتم
استادش خیلی خوب درس میده ولی نمره دادنش رو نمیدونم فکر کنم سخت بگیره معمولا استادای خانم بد نمره میدن
بهتره درسهایی را بردارید که به گرایشتون مربوط باشه و در پایان نامه کمکتون کنه
(26 مهر 1390 10:51 ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 تير 1389 06:30 ب.ظ)aseman نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی می دونه ترم اول ارشد نرم افزار چه درسایی ارائه می شه؟
البته احتمالا در هر دانشگاه فرق داشته باشه به همین خاطر افرادی که می دانند لطفا اسم دانشگاه را قید کنند

من علوم تحقیقاتم(سیستم عامل پیشرفته ۳ واحد,الگوریتم موازی۳ واحد,پایگاه داده پیشرفته ۳ واحد, روش تحقیق ۲ واحد)
کلا چند واحد باید پاس کنم؟۲۹ یا ۳۲؟ جریان اینکه ا. سال ۸۹ واحدها کمتر شده چیه؟

کلا باید 32 واحد پاس کنین که 24 واحدش نظریه . علوم تحقیقات تهران تا جایی که می دونم کم نکرده واحد‌ها رو . روش تحقیق رو هم به همه جبرانی می زنه .
دوستان این جریان پیش خوردن درسها تو ارشد نرم افزار برای کسی که از اول مهندسی بوده هم هست؟
یا فقط مال کارشناسی ناپیوسته هاست.اگه براساس نمره پاسی لیسانس باشه از چه نمره ای باید باشه وبرای آزاد چطوریه؟ توی شریف دوستانی که شریف هستن چطوریه؟
آزاد و سراسری نداره! فکر می کنم اگه نمره یه سری از درسا زیر 14 یا 12 باشه پیش می خوره! کلا اصلا چیز نگران کننده ای نیست.
با سلام. من ترم اول نرم افزار هستم.
توی دانشگاه ما این ترم واحدهای سیستم عامل پیشرفته، مهندسی نرم افزار پیشرفته، پردازش تصاویر دیجیتال و ریاضی مهندسی پیشرفته ارائه شده که من باید 2 تا از این واحدها رو انتخاب کنم.

به دلایل و مشکلات شخصی، این ترم باید سبکترین و راحت ترین واحدها رو بردارم.
چون هیچ شناختی از واحدها ندارم و به مدیر گروهمونم دسترسی ندارم و مهلت حذف و اضافه داره تموم میشه، خواهش می کنم منو راهنمایی کنین کدوم یک از این واحدها رو بردارم که راحت تر بتونم نمره بگیرم و زیاد دردسر نداشته باشم.....
پیشاپیش ممنون.
پردازش تصاویر دیجیتال از دروس هوش مصنوعی هست و میشه جوری درس داد که به فرآیند های تصادفی و سیگنال احتیاج داشته باشه ولی میشه اینارو جلسه های اول درس داد یا اینکه اصلا در سطح لیسانس گفت که نه سیگنال بخواد و نه فرآیند. باید ببینید اونجا چطوری تدریس میشه.
سیستم عامل پیشرفته معمولا مرجعش یکسانه. برای ما که advanced operating systems ANDREW S. TANENBAUM بود. به نسبت بقیه فکر نکنم سنگین باشه . بستگی به استاد هم داره که چی بخواد. مقاله،....
پس سیستم عامل پیشرفته بردارم.
نظرتون در مورد مهندسی نرم افزار پیشرفته چیه؟ پروژه ای چیزی میخواد؟
مهندسی نرم افزار معمولا(با احتمال بالا) همه اساتید یه پروژه تحلیل سیستم میخوان.
دو تا درس دیگه رو من نگرفتم که بتونم راهنمایی کنم. اگه بتونید از دانشجوهایی که با اساتیدش آشنا هستن صحبت کنید خیلی خوبه.
مهندسی نرم خیلی خوبه. البته به نظر من. پروژه هم بستگی به استادتون داره. ولی فکر نمی کنم پروژه عملیش به شدت پروژه لیسانس این درس باشه.
خب پس لونا خانم هم تایید کردSmile

اگر وقتتون کمه، پردازش تصویر و ریاضی مهندسی احتمالا سنگین باشن. تمرین ریاضی حل کردن، خیلی بیشتر از تمرین مهندسی نرم افزار زمان میبره!
ممنون از راهنماییتون دوستان. با کمک شما همون سیستم و نرم افزارو برداشتم.
مرسی.
دوستان برای هر 2 واحد ارشد هم مثل کارشناسی یک جلسه 2 ساعته کلاس برگزار میشه یا فرق داره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع