تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعلام نتایج اولیه آزمون هاي استخدامي متمرکز دستگاه هاي اجرايي كشور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ا توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که در نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در خردادماه سال 1394 شرکت نموده اند، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می‌رساند، نتیجه اولیه آزمون از ساعت 18روز دوشنبه 15/4/94 در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قابل رؤیت می‌باشد. داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌‌ای (نام‌ خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری خود اقدام نمایند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
با سلام
قبول شدم اما هنوز سهمیه ها رو تاثیر ندادن و منم سهمیه ندارم

خوشه شغلی: کارشناس تحلیلگر و برنامه نویس سیستم
دوستانی که این خوشه بودن و حد نصاب رو نیاوردن ممنون میشم حد نصاب رو بگید
باسلام تبریک
من شماره داوطلبی ام رو فراموش کردم چکار باید بکنم
سلام.
ببخشید. به من نخندید!!!
ولی من وقتی اطلاعاتمو وارد میکنم کارنامه نمیاد! یه صفحه میاد که همون اطلاعات موقع ثبت ناممو توش نوشته!
(16 تير 1394 02:43 ق.ظ)zorkide نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
ببخشید. به من نخندید!!!
ولی من وقتی اطلاعاتمو وارد میکنم کارنامه نمیاد! یه صفحه میاد که همون اطلاعات موقع ثبت ناممو توش نوشته!
خب احتمالا معنیش اینه که شما حد نصاب لازم رو کسب کردیدSmile چون فقط برای کسایی که حد نصاب رو بدست نیاوردند کارنامه صادر شده .
ببخشید. به من نخندید!!!
سلام
کارنامه نداره البته گویا فعلاً
فقط بالای صفحه ای ک واردش میشید نوشته حدنصاب نمره رو اوردید !
برای شمانداره همچین جمله ایی؟؟؟
(16 تير 1394 06:12 ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]
ببخشید. به من نخندید!!!
سلام
کارنامه نداره البته گویا فعلاً
فقط بالای صفحه ای ک واردش میشید نوشته حدنصاب نمره رو اوردید !
برای شمانداره همچین جمله ایی؟؟؟

سلام. بله. برای منم همینو نوشتن.
ولی فکر نمیکنم که باید امیدوار باشمSmile
بچه ها میدونید حد نصاب خوشه تحلیلگر چند بوده؟
حد نصاب تحلیلگر ۱۹/۲۳ که من هم نیاوردم.الان سهمیه اعمال شده یا نشده؟؟؟
(16 تير 1394 03:46 ب.ظ)maryamgolii نوشته شده توسط: [ -> ]حد نصاب تحلیلگر ۱۹/۲۳ که من هم نیاوردم.الان سهمیه اعمال شده یا نشده؟؟؟

خیلی ممنون
این حد نصاب برای همه شهرا هست ؟
سهمیه هنوز اعمال نشده. ظاهرا فقط برای کسانی که حد نصاب آوردن سهمیه اعمال میشه و بعد نمره کل حساب میشه
(16 تير 1394 03:46 ب.ظ)maryamgolii نوشته شده توسط: [ -> ]حد نصاب تحلیلگر ۱۹/۲۳ که من هم نیاوردم.الان سهمیه اعمال شده یا نشده؟؟؟
سلام
ایشالا آزمون بعدی
ببخشید میشه بگین درصداتون چطور بود؟
عمومی یا تخصصی؟

بچه ها حد نصاب یعنی ما 40% عمومی و 60% تخصصی رو آوردیم؟ یا نه؟ یا مثلا فقط عمومی؟
(16 تير 1394 04:15 ب.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها حد نصاب یعنی ما ۴۰% عمومی و ۶۰% تخصصی رو آوردیم؟ یا نه؟ یا مثلا فقط عمومی؟
این حد نصاب، نصف نمره اولین نفر هست. یعنی نمره نفر اول 38.46 بوده و اونایی که حد نصاب آوردن نمرشون تو این بازه هست.
(16 تير 1394 02:08 ق.ظ)اسلامی نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام تبریک
من شماره داوطلبی ام رو فراموش کردم چکار باید بکنم

سلام. برید تو سایت سازمان سنجش عضو بشید. اونجا یه سری اطلاعات ازتون میخواد و بعد بهتون رمز عبور میده. بعد از اون میتونید شماره پروندتون یا کارنامتونو بگیرید.
(16 تير 1394 04:26 ب.ظ)targol نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 تير 1394 04:15 ب.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها حد نصاب یعنی ما ۴۰% عمومی و ۶۰% تخصصی رو آوردیم؟ یا نه؟ یا مثلا فقط عمومی؟
این حد نصاب، نصف نمره اولین نفر هست. یعنی نمره نفر اول ۳۸/۴۶ بوده و اونایی که حد نصاب آوردن نمرشون تو این بازه هست.
مرسی
شما از کجا می دونید؟ توضیح بیشتر میدین. خب این تعداد شاید از چند برابر ظرفیت کمتر یا حتی خیلی بیشتر بشه! چرا باید نصف رو بردارن؟ پس کاری با نمره فرد ندارن که 40 یا 60 رو آورده؟ بعدش معلوم میکنن؟ این که مبهم شد!
(16 تير 1394 04:15 ب.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام
ایشالا آزمون بعدی
ببخشید میشه بگین درصداتون چطور بود؟
عمومی یا تخصصی؟

بچه ها حد نصاب یعنی ما ۴۰% عمومی و ۶۰% تخصصی رو آوردیم؟ یا نه؟ یا مثلا فقط عمومی؟

درصدای من ایناس
[attachment=19091]
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع