تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام
ممنون بابت جزوه ساختمان داده و الگوریتم
ساختمان گسسته رو فقط جلسه اول رو گذاشتید یا من پیداش نمی کنم؟
با سلام.
دوستان اگر براتون امکان داره ویس استاد یوسفی (ساختمان داده و طراحی الگوریتم) رو هم قرار بدید.
اگر استاد راضی هستند و براتوون مقدوره،کمک خیلی بزرگیه برای یادگیری بهتر جزوه.
با تشکر
سلام خسته نباشید
ببخشید هنوز زحمت جلسه چهاردم رو نتونستید بکشید و جزوه اش رو قرار بدید ؟
(10 بهمن 1394 01:20 ب.ظ)saser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید
ببخشید هنوز زحمت جلسه چهاردم رو نتونستید بکشید و جزوه اش رو قرار بدید ؟
سلام، ممنون، سلامت باشید.
نه متاسفانه، ولی خب یکی از دانشجوهای ترم پاییز قول داده جزوه ش رو بیاره واسم که مباحثی که توی جزوه ی من نیست رو عکس بگیرم، بذارم. انشاءالله هفته ی بعد سه شنبه.
جزوه جلسه آخر هنوز نرسیده؟؟؟؟؟؟SadSad
سلام.
جزوه ی جلسه ی ۱۴ام روز ۵ام اسفند قرار داده خواهد شد.
ضمناََ کلاس حل تست که قرار بود دو جلسه برگزار بشه برگزار نشد. :|
(27 بهمن 1394 11:57 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
جزوه ی جلسه ی ۱۴ام روز ۵ام اسفند قرار داده خواهد شد.
ضمناََ کلاس حل تست که قرار بود دو جلسه برگزار بشه برگزار نشد. :|

سلام
بابت همه لطفتون ممنون

جزوه جلسه ۱۴ رو هم بذارید واقعا دیگه نهایت سپاس گذاری رو خدمتون دارم
(22 تير 1394 03:10 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. @}:-

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
وویس: ببینید با توجه به این که تعداد زیادی اینا رو دانلود میکنن، درست هم نیست اگه کسی بتونه کلاس بیاد و نزدیک باشه و نیاد و از وویس استفاده کنه، از طرفی حس کردم شاید استاد توو رودرواسی اجازه دادند و شاید من بودم کلاََ جزوه رو هم حتی اجازه نمیدادم. به هر حال ممکنه سوء استفاده بشه. خلاصه دوستانی که وویس ها رو میخوان به من پیام خصوصی بدند، تا لینک دانلود رو فقط واسه خودشون بذارم، اگه هم میخواید به کسی لینک رو بدید اگه میشناسیدش بدید. خداییش دور از انصافه سوء استفاده از این جزوه ها و وویس ها، چون که دیدم متاسفانه که خرید و فروش میشه اینا! ...
pure1liveliness@gmail.com
از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....
جزوه ی جلسه ی چهاردهم هم آخر دی ماه انشاءالله قرار داده میشه.
۲ جلسه تست هست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه و اونا میمونه برای اون موقع.

اگه دوستی نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، اگه بهم پیام بده می تونم واسش پست کنم.

وویس جلسه دوم را دانلود کردم ولی توسط هیچ playerای قابل خواندن نیست. همچنین انتهای وویس جلسه اول هم به هیچ عنوان واضح نیست؟ من امکان حضور در کلاس را ندارم اگر امکان دارد وویس ها را برایم ارسال کنید.
با تشکر
(04 خرداد 1395 10:20 ق.ظ)ف-ر نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 تير 1394 03:10 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. @}:-

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:

جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
وویس: ببینید با توجه به این که تعداد زیادی اینا رو دانلود میکنن، درست هم نیست اگه کسی بتونه کلاس بیاد و نزدیک باشه و نیاد و از وویس استفاده کنه، از طرفی حس کردم شاید استاد توو رودرواسی اجازه دادند و شاید من بودم کلاََ جزوه رو هم حتی اجازه نمیدادم. به هر حال ممکنه سوء استفاده بشه. خلاصه دوستانی که وویس ها رو میخوان به من پیام خصوصی بدند، تا لینک دانلود رو فقط واسه خودشون بذارم، اگه هم میخواید به کسی لینک رو بدید اگه میشناسیدش بدید. خداییش دور از انصافه سوء استفاده از این جزوه ها و وویس ها، چون که دیدم متاسفانه که خرید و فروش میشه اینا! ...
pure1liveliness@gmail.com
از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....
جزوه ی جلسه ی چهاردهم هم آخر دی ماه انشاءالله قرار داده میشه.
۲ جلسه تست هست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه و اونا میمونه برای اون موقع.

اگه دوستی نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، اگه بهم پیام بده می تونم واسش پست کنم.

وویس جلسه دوم را دانلود کردم ولی توسط هیچ playerای قابل خواندن نیست. همچنین انتهای وویس جلسه اول هم به هیچ عنوان واضح نیست؟ من امکان حضور در کلاس را ندارم اگر امکان دارد وویس ها را برایم ارسال کنید.
با تشکر
با سلام
در شهر ما هم کلاس کنکور برگزار نمیشه .لطفا اگه مقدوره ویس و جزوه ساختمان داده دارید به من هم بدید.
بشدت سپاسگزارم
سلام ببخشید من همه ویسها رو پیدا نمیکنم؟ConfusedConfusedConfused

الان ویسهای جلسه دوم ببعد کجاست؟من چجوری لینکشو میتونم پیدا کنم؟HuhHuhممنونم
گفتید نمیشه بهم پیام خصوصی بدید؟چرا؟
(04 مرداد 1395 05:34 ق.ظ)شیما جان نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ببخشید من همه ویسها رو پیدا نمیکنم؟ConfusedConfusedConfused

الان ویسهای جلسه دوم ببعد کجاست؟من چجوری لینکشو میتونم پیدا کنم؟HuhHuhممنونم
گفتید نمیشه بهم پیام خصوصی بدید؟چرا؟
سلام.
توی تاپیک اول هست که لینک وویس ها.
ارور میداد و نمیشد بهتون پیام خصوصی داد. الان هم نمیشه.
سلام
خیلی ممنون از ویس هایی که گذاشتید .من ترتیب این ها رو متوجه نمیشم که کدوم به کدوم هستش میشه یه توضیحی بدید
بازم ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع