تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 6 شبکه و 19 تجارت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت همه دوستان عزیز مانشتی

بنده هم واسه اینکه بانک اطلاعاتی درصدها و رتبه های متناسب امسال کامل تر بشه کارنامه خودمو قرار میدم اینجا، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

---------------------------------------------------------------------------------
منابع استفاده شده

ساختمان گسسته -> کتاب پوران

ساختمان داده -> کتاب پوران، فصل های ابتدایی جزوه پارسه (که از وب پیدا کردم)

شبکه های کامپیوتری -> شبکه های کامپیوتری ۱ پارسه (لایه های پیوند داده و فیزیکی) - پوران پژوهش و مدرسان شریف (لایه های بالاتر شبکه) - جزوه دکتر صبائی برای جمع بندی

مهندسی نرم افزار - > پارسه

طراحی الگوریتم -> پارسه

هوش مصنوعی -> پارسه - مقسمی (به عنوان خلاصه درس خیلی خوبه) - یه کمی هم گشت و گذار نکات مبهم تو وب

معماری کامپیوتر -> پارسه (فصل های سخت افزار اعمال محاسباتی خیلی خوب بود) - پوران (به عنوان منبع اصلی) - مدرسان (به عنوان جمع بندی)

پایگاه داده -> پارسه - مدرسان (قسمت هایی از پارسه که متوجه نمیشدم رو از این میخوندم)

سیستم عامل -> پارسه
(03 شهریور 1394 04:33 ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه دوستان عزیز مانشتی

بنده هم واسه اینکه بانک اطلاعاتی درصدها و رتبه های متناسب امسال کامل تر بشه کارنامه خودمو قرار میدم اینجا، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.
مرسی از لطفتون
اگه میشه مصاحبتون هم بزارید
با سپاس فراوان
(03 شهریور 1394 11:59 ب.ظ)jasonbark نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی از لطفتون
اگه میشه مصاحبتون هم بزارید
با سپاس فراوان

والا من مصاحبه هایی که دوستان گذاشتن رو میخوندم خیلی کامل بودن و تجربیاتشون خیلی بیشتر از من بود و نکته ای هم نبود که از قلم انداخته باشن. ولی چشم Blush
لینک مرجع