تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه ثبت نام دانشگاه امیر کبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تقویم آموزشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 شهریور 1394 11:39 ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

تقویم آموزشی

سلام دوست عزیز
میگم میشه لینک ثبت نام اولیه رو اینجا بگذارید
چون بنده که پیداش نمیکنم
ممنونم
وقتی ادرسو وارد میکنیم وارد صفحه ی لاگین میشه.چیجوری شماره دانشجویی بگیریم؟شماره داوطلبی رو چی باید بزنیم

دوستان خاهشا یکی توضیح بده چیجوری شماره دانشجویی رو بگیریم!!
(10 شهریور 1394 12:55 ب.ظ)sa_na33 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 11:39 ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

تقویم آموزشی

سلام دوست عزیز
میگم میشه لینک ثبت نام اولیه رو اینجا بگذارید
چون بنده که پیداش نمیکنم
ممنونم

صبح یه لینک واسه دریافت شماره دانشجویی گذاشته بودن که مشکل داشت، بعد برش داشتن
لینکش این بود که حتما هم باید با اینترنت اکسپلورر باز شه

در حال حاضر لینکی واسه ثبتنام چیزی نیست

(10 شهریور 1394 02:43 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی ادرسو وارد میکنیم وارد صفحه ی لاگین میشه.چیجوری شماره دانشجویی بگیریم؟شماره داوطلبی رو چی باید بزنیم

دوستان خاهشا یکی توضیح بده چیجوری شماره دانشجویی رو بگیریم!!
برا دریافت شماره دانشجویی فک کنم باید صبر کنیم تا لینکو تو همون صفحه اطلاعیه بزارن
شماره داوطلبی که همون شماره داوطلبی کنکوره
نکنه شما نداشته باشین، اگه اینجوری باشه قبولیتون کنسل میشهBig Grin حیف اینقد درس خوندیدBig Grin
نه میدونم شماره داوطلبیو.ولی واردشم میکنیم اتفاقی نمی افته
فعلا واسه همه اینجوریه، فک کنم اطلاعاتو هنوز کامل وارد سیستم نکردن
(10 شهریور 1394 05:51 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا واسه همه اینجوریه، فک کنم اطلاعاتو هنوز کامل وارد سیستم نکردن
واسه شما هم میگه اطلاعاتو درست وارد نکردید؟
(10 شهریور 1394 05:53 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 05:51 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا واسه همه اینجوریه، فک کنم اطلاعاتو هنوز کامل وارد سیستم نکردن
واسه شما هم میگه اطلاعاتو درست وارد نکردید؟
آره. فک کنم تا فردا درست شه
این زیاد مهم نیست، مهم 17 و 18 واسه انتخاب واحده که بشه درسای خوبی برداشتSmile
دوستان گویا برای شماهم میگه اطلاعات نامعتبر میباشد؟!
هیچکدوم از شماها مجازی امیرکبیر نیست عایا؟
چرا درست نشده؟ دوستان اطلاع دارید آیا؟
دوستان نگران نباشید درست میشه.
ان شاالله همه ثبت نام میکنیم ... شماره دانشجویی میگیریمBig GrinBig GrinBig Grin
تو اطلاعیه جدید نوشته 15 و 16ام باز می شه پرتال
بچه ها دروس ارائه شده تو سایت فقط کد دارن و اسم استاد رو نزدن!از کجا میشه فهمید چه استادی درس ارائه داده؟
(16 شهریور 1394 09:11 ب.ظ)Masoud2067 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها دروس ارائه شده تو سایت فقط کد دارن و اسم استاد رو نزدن!از کجا میشه فهمید چه استادی درس ارائه داده؟
در چه آدرسی این لیست دروس وجود داره؟ من تو دانشکده ریز اطلاعاتو دیدم.

(16 شهریور 1394 11:16 ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1394 09:11 ب.ظ)Masoud2067 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها دروس ارائه شده تو سایت فقط کد دارن و اسم استاد رو نزدن!از کجا میشه فهمید چه استادی درس ارائه داده؟
در چه آدرسی این لیست دروس وجود داره؟ من تو دانشکده ریز اطلاعاتو دیدم.
پیدا کردم...
لینک مرجع