تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روزانه زاهدان خیییییلی دوره کاش نزده بودم.میخام تکمیل ظرفیت پیام نور شهرخودمو بزنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
اگر فقط مساله مسافته نگران نباشید خیلی زود می گذره احتمالا بتونید به شبانه شهر نزدیکتر مهمان شید.
به نظرم از دوستانی که تو این دانشگاه درس می خونن در مورد ارزش تحصیل سوال کنید. پیام نور هم مشکلات خودشو داره.
درود
من زاهدان زندگی میکنم،دانشگاه سیستان و بلوچستان یا همون زاهدان جای خیلی قشنگیه،معروفه به باغ و زیباترین دانشگاه ایرانه ، استادها هم خوب هستن و اکثرا تحصیل کرده خارج از کشور هستند، شهر ما شهر آرومیه و زندگی کردن هم اینجا اسونه، نمیدونم کجا زندگی میکنید اما مطمئنم اینجا رو دوست خواهید داشت، مخصوصاً بازار های شهر مارو، خوشحال میشم اگر بتونم کمکی بکنم

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سلام
دانشگاه زاهدان دانشگاه خوبیه هرچند اسمش از نظر امنیتی بد در رفته ولی انصافا نسبت به استان های دیگه حتی از تهران امنیتش بهتره و تا جای که خبر به من دادن اساتید خوبی هم داره ولـــی در نهایت همه چیز بستگی به خودتون داره و کاری نکنید که بعدا مثل من پشیمون بشید که چرا دانشگاه روزانه رو ول کردید ...
سلام من دوره کارشناسیم رو زاهدان بودم علوم کامپیوتر لطفا رشته و گراشتون رو بگید که بهتر بشه نظر داد اینطوری نمیشه چیزی گفت
لینک مرجع