تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [درخواست راهنمای] زبان ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود بر شما.Blush

دوستان من برای درس زبان انگلیسی حساب حداگانه ای باز کردم می خوام خیلی خوب بخونمش که بتونم درصد خوبی ازش بگیرم. لغتم خدا رو شکر خوب و در حال خوندن بیشتر هم هستم ولی نمی دونم از چه منابعه ای دیگه ای استفاده کنم مثلا من الان ۵۰۴ و تافل و سری عمومی زبان رو مطالعه کردم ولی می خوام بیشتر روش کار کنم. مشکل اساسی من گرامر هست. من منابعه ای زیادی از این قسمت رو دور خودم جمع کردمه نمی دونم چی بخونم اصلا نمی دونم چطوری باید گرامر بخونم!!!DodgyAngel

موفق باشید
با سلام
واقعا کار خوبی می کنید که زبان میخونید ..خدا قوت Smile
به نظرم کلا سعی کنید با memrise تمام لغت هارو بخونید. من خودم امسال با memrise آشنا شدم اگر پارسال میفهمیدم زبان رو کنار نمیذاشتم .
گرامر رو هم میتونید در memrise کتاب grammer in use رو دانلود کنید و بخونید .
موفق باشید خیلی Smile
(20 شهریور 1394 01:27 ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
به نظرم کلا سعی کنید با memrise تمام لغت هارو بخونید. من خودم امسال با memrise آشنا شدم اگر پارسال میفهمیدم زبان رو کنار نمیذاشتم .
موفق باشید خیلی Smile

میشه لینک Course هایی که در خصوص گرامر هستند رو بزارید و همچنین اگه Course که خدتون می دونید لغاتش خوب هستند رو معرفی کنید.

ممنون خیلی...!
(20 شهریور 1394 05:51 ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1394 01:27 ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
موفق باشید خیلی Smile

میشه لینک Course هایی که در خصوص گرامر هستند رو بزارید و همچنین اگه Course که خدتون می دونید لغاتش خوب هستند رو معرفی کنید.

ممنون خیلی...!

راستش من خودم تازه یه ماهه با memrise آشنا شدم و فقط الان 504 و 400 لغت رو شروع کردم به خوندن!!! و به نظرم عالی هست چون از gamification توش استفاده شده و آدمو وادار به خوندن می کنه. البته الان که درگیر پروژه‌ی کارشناسی هستم همچنان Big GrinBig GrinBig Grin زیاد وقت نمی‌کنم بخونمش در حد ده دقیقه در روز UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
سلام
برا ارشد کتاب زبان همومی زهرا آهنگر رو بخون، احتمالا با آقای محمد اصفهانی هست .خوبه
موفق باشی
فقط میتونم بگم خوبه .خیلی ها پیشنهاد کردن
لینک مرجع