تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل نمایش انجمن مانشت در مرورگر موبایل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من با گوشی که میام سایت، سایت کوچواو موچولو نشون داده میشه، تو سایتم گشتم اسکین مخصوص مرورگر موبایل ندیدم، زوم که می کنم محتوارو بهتر ببینم محتوا رو صفحه فیت نمیشه و باید هی با انگشت محتوارو بکشم اونور هی بکشم اینورSad
چه کنم با این مشکل؟
tapatalk نصب نمایید. البته اونموقع سایت با این قالب نشون داده نمیشه براتون. من یکی که با مرورگر راحت تر و خوشحال ترم
(05 مهر 1394 06:19 ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط: [ -> ]tapatalk نصب نمایید. البته اونموقع سایت با این قالب نشون داده نمیشه براتون. من یکی که با مرورگر راحت تر و خوشحال ترم
مرسی نصبش کردم، فقط نکته خاصی که نداره؟
(06 مهر 1394 05:16 ق.ظ)tarfand نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 مهر 1394 06:19 ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط: [ -> ]tapatalk نصب نمایید. البته اونموقع سایت با این قالب نشون داده نمیشه براتون. من یکی که با مرورگر راحت تر و خوشحال ترم

یه بار نصبش کردم ولی خوشم نیومد و حذفش کردم و دیگه ازش استفاده نکردم. حتما مزایایی داره که چنین سیستمی طراحی شده. من خودم چون با گوشی و تبلت (ندارم) خیلی کار نمیکنم و با سیستم راحت ترم دلیلی برای استفاده ازش ندیدم. اینکه ممکنه امکانی تو این فروم باشه که با اون نشه استفاده کرد یا انجام داد رو از کسانی که باهاش کار میکنن بپرسید. این جور اشخاص مشخصن، انتهای پیامشون میزنه برای ارسال پست از این نرم افزار استفاده کردن.
(06 مهر 1394 09:57 ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 مهر 1394 05:16 ق.ظ)tarfand نوشته شده توسط: [ -> ]

یه بار نصبش کردم ولی خوشم نیومد و حذفش کردم و دیگه ازش استفاده نکردم. حتما مزایایی داره که چنین سیستمی طراحی شده. من خودم چون با گوشی و تبلت (ندارم) خیلی کار نمیکنم و با سیستم راحت ترم دلیلی برای استفاده ازش ندیدم. اینکه ممکنه امکانی تو این فروم باشه که با اون نشه استفاده کرد یا انجام داد رو از کسانی که باهاش کار میکنن بپرسید. این جور اشخاص مشخصن، انتهای پیامشون میزنه برای ارسال پست از این نرم افزار استفاده کردن.

مغسی، فعلا که گوشیم خرابه ولی حتما استفاده می کنم
لینک مرجع