تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معماری رو حذف کنم یا فصل مهمشو بخونم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها
من چند روزه دارم معماری میخونم واقعا واسم سخته وکلی مشکل دارم در واقع یطوراییی به سرم زده این درسو حذف کنم
وقت اینم ندارم بشین فیلم های استاد گودرزی رو نگاه کنم
حالا بنظر شما چکنم واسش بازم وقت بزارم شاید بهتر بشه واسم یا ولش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا فصلای مهمشو بخونم ؟
اخه دیدم از فصل حافظه ها معمولا دو تا سوا میاد مثلا فقط اونو بخونم .نظرتون چیه ؟Huh
وااااااااااااااای خیلی میترسم واس کنکور یه درسو حذف کنم
(28 دى 1394 10:20 ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
من چند روزه دارم معماری میخونم واقعا واسم سخته وکلی مشکل دارم در واقع یطوراییی به سرم زده این درسو حذف کنم
وقت اینم ندارم بشین فیلم های استاد گودرزی رو نگاه کنم
حالا بنظر شما چکنم واسش بازم وقت بزارم شاید بهتر بشه واسم یا ولش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا فصلای مهمشو بخونم ؟
اخه دیدم از فصل حافظه ها معمولا دو تا سوا میاد مثلا فقط اونو بخونم .نظرتون چیه ؟Huh
وااااااااااااااای خیلی میترسم واس کنکور یه درسو حذف کنم
نظر من: خیلی زوده واسه حذف کردن درس! اونم از دروس مشترک که این همه مهم هستند!!
به نظر من بخونید معماری رو... به این فکر کنید که ۳ ماه ونیم وقت دارید هنوز برای خوندن!
از این درس فقط قسمت های حفظی، حافظه میکرو، و performance رو به نظر من بیشتر نیاز نیست بخونید، یادمه دوستم که رتبه 1 نرم افزار شده بود، اون سالی که ما کنکور دادیم، فقط 1 دونه تست معماری زده بود Smile
این دقیقا سوال منم هست به نظرتون میشه فصلای مهم رو خوند؟؟؟ یا فصلا یه جورایی به هم مرتبط هستن؟؟؟
لینک مرجع