تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در رابطه با اساتید، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
بنده از ورودی های سال قبل 94 هوش شریف هستم. و تبریک عرض می کنم خدمت دوستانی که رتبه خوب کسب کردند و تمایل دارند که وارد دانشگاه شریف شوند و در این راستا نیازمند اطلاعات هستند.
گفتم بهتر هست که کمی از اطلاعات خود را در درمورد، دروس پیش نیاز واسه رشته هوش، راهنمایی در رابطه با اساتید و انتخاب استاد راهنما، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف خدمت دوستان قرار دهم.
پیام بفرستین در اولین زمان پاسخ خواهم داد.
با تشکر
(26 خرداد 1395 12:31 ق.ظ)r68hacker نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
بنده از ورودی های سال قبل ۹۴ هوش شریف هستم. و تبریک عرض می کنم خدمت دوستانی که رتبه خوب کسب کردند و تمایل دارند که وارد دانشگاه شریف شوند و در این راستا نیازمند اطلاعات هستند.
گفتم بهتر هست که کمی از اطلاعات خود را در درمورد، دروس پیش نیاز واسه رشته هوش، راهنمایی در رابطه با اساتید و انتخاب استاد راهنما، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف خدمت دوستان قرار دهم.
پیام بفرستین در اولین زمان پاسخ خواهم داد.
با تشکر

سلام
لطفا میشه در مورد استادا و آزمایشگاه هاشون یک راهنمایی بکنین و مشخصا کدوما data mining کار می کنن
خیلی ممنون
لینک مرجع