تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی برای 210 علوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان سلام
من توی گرایش علوم رتبه ام 210 شده و توی مهندسی دانش 80.خواستم بپرسم روزانه و شبانه کجاها میتونم قبول شم.آیا میشه امیدی داشت برای روزانه کرمان مثلا.ممنون میشم جواب بدین.
لطفا کارنامه رو قرار دهید
شبانه علامه میارید
علوم روزانه همه شهرستان ها میارید (البته شاید روزانه تبریز رو نیارید ولی بقیه شهرستان ها (از جمله کرمان که مدنظرتونه) میارید )
----------
دانش هم فقط سبزوار میاری
با توجه به افزایش ظرفیت امسال احتمالش هست شبانه علامه رو بیارید. روزانه شهرای دیگه هم احتمالش خیلی بالاست.
(28 خرداد 1395 01:33 ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا کارنامه رو قرار دهید
شبانه علامه میارید
علوم روزانه همه شهرستان ها میارید (البته شاید روزانه تبریز رو نیارید ولی بقیه شهرستان ها (از جمله کرمان که مدنظرتونه) میارید )
----------
دانش هم فقط سبزوار میاری

علوم: زبان: 25 پایه: 15 تخصصی : 9
دانش:پایه:4 /تخصصی:15
البته پایه دانش رو میشد خیلی بیشتر زد، منتهی وقت کم اومد.Sad
امسال ظرفیت ها چه تغییری کردن؟؟ نسبت به سال پیش بیشتر شده یا کمتر؟؟
دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
(29 خرداد 1395 05:27 ب.ظ)MR92 نوشته شده توسط: [ -> ]دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
خیلی ممنون دوست عزیز. ممنون میشم درباره علوم کامپیوتر هم راهنماییم کنی.البته دوستان دیگه هم لطف کردن راهنماییم کردن ولی هر چی راهنمایی و نظرات بیشتر باشه عاقلانه تر میشه تصمیم گرفت
(29 خرداد 1395 07:30 ب.ظ)benz1372 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 خرداد 1395 05:27 ب.ظ)MR92 نوشته شده توسط: [ -> ]دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
خیلی ممنون دوست عزیز. ممنون میشم درباره علوم کامپیوتر هم راهنماییم کنی.البته دوستان دیگه هم لطف کردن راهنماییم کردن ولی هر چی راهنمایی و نظرات بیشتر باشه عاقلانه تر میشه تصمیم گرفت

خواهش میکنم
متاسفانه چون من گرایشم علوم نیست نمی تونم راهنمایی کنم
موفق باشید
روزانه های شهرستانو میارید شبانه هم احتمال اینکه علامه رو بیارید خیلی بالاست
لطفا معدل موثر + نمره کل هم بگید (برای کامل شدن فایل 95)
(13 تير 1395 04:34 ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا معدل موثر + نمره کل هم بگید (برای کامل شدن فایل ۹۵)

سلام.۱۶/۷۰ و نمره کل هم فک کنم ۳۳۰۰ توی علوم حدودا
(28 خرداد 1395 12:29 ب.ظ)student100 نوشته شده توسط: [ -> ]امسال ظرفیت ها چه تغییری کردن؟؟ نسبت به سال پیش بیشتر شده یا کمتر؟؟
در مجموع بیشتر شده نسبت به سال پیش برای مثال امیرکبیر سال پیش مجموع ظرفیتش برای روزانه و شبانه در دفترچه بود 9 نفر که امسال شده 28 نفر و ظرفیت دانشگاه تهرانم یکی اضافه شده و از کم شده ها هم تربیت مدرس 3 تا کم شد و از علامه نسبت به سال پیش در مجموع روزانه و شبانه 4 تا کم شد دانشگاهای شهرستانم تا اونجایی که برسی کردم افزایش ظرفیت داشتن در مجموع
سلام دوستان و یه سلام مخصوص هم خدمت آقا رضا طاهری
یه سوالی داشتم خواستم بپرسم .مثلا اگه شبانه علامه قبول شیم ترمی چند باید بدیم؟در کل میگم یعنی هزینه خوابگاه که فکر کنم خودگردان هم هست در کنار شهریه.البته فکر نکنم من بشم چون اول روزانه های تهران زدم بعد هم روزانه و شبانه کرمان و بعد شبانه تهران.
(29 مرداد 1395 03:52 ب.ظ)benz1372 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان و یه سلام مخصوص هم خدمت آقا رضا طاهری
یه سوالی داشتم خواستم بپرسم .مثلا اگه شبانه علامه قبول شیم ترمی چند باید بدیم؟در کل میگم یعنی هزینه خوابگاه که فکر کنم خودگردان هم هست در کنار شهریه.البته فکر نکنم من بشم چون اول روزانه های تهران زدم بعد هم روزانه و شبانه کرمان و بعد شبانه تهران.
احتمالا تا 200 روز علامه قبول بشن دیگه به شانس توئه، احتمالا لب مرز روزانه علامه قبول نشی و شاید هم خیلی خوش شانس باشی و آخرین فرد قبولی باشیBig Grin
طبق انتخاب رشته ای که کردی، 100% کرمان رو میاری و شکی توش نیست
شهریه ارشد علامه پارسال:
شهریه ثابت 726 شهریه متغیر هر واحد 165 که طبق پارسال:
8 واحد میشه 2046
10 واحد میشه 2376
حالا امسال 10% افزایش (حدودی) در نظر بگیریم امسال:
8 واحد میشه 2250
10 واحد میشه 2613

هزینه خوابگاه خودگردان هم حدود 600 درمیاد
سلام. اگر یکبار از امکانات دانشگاه روزانه در مقطع کارشناسی و رشته انسانی استفاده کرده باشیم و قصد داشته باشیم برای همان مقطع در رشته هنر انتخاب رشته انجام بدهیم، آیا میتوان مجددا از امکانات دانشگاه روزانه بدون شهریه استفاده کرد؟:
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع