تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 124 علوم و 38 علوم تصمیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=20228] دوستان راهنمایی کنید. پاک گیج شدم. با این رتبه ها کجا قبول میشم ؟ روزانه شهید بهشتی میارم به نظرتون ؟
شهیدبهشتی(نظریه محاسبه) 100% میارید

شهیدبهشتی (بدون گرایش) احتمالش کمتره
بین شهید بهشتی-نظریه محاسبه و علامه و تربیت مدرس محاسبات علمی به نظرتون کدوم بهترن و مناسب تر؟
علوم تصمیم چی ؟ رشته عالیی هست. ولی آیا بهش بها میدن یا اینکه واسه phd گیر بهش نمیدن تو مصاحبه رد کنن ؟
(31 خرداد 1395 09:47 ق.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط: [ -> ]بین شهید بهشتی-نظریه محاسبه و علامه و تربیت مدرس محاسبات علمی به نظرتون کدوم بهترن و مناسب تر؟
علوم تصمیم چی ؟ رشته عالیی هست. ولی آیا بهش بها میدن یا اینکه واسه phd گیر بهش نمیدن تو مصاحبه رد کنن ؟
پیشنهاد من اینه

شهید بهشتی
شهید بهشتی (نظریه محاسبه)
تربیت مدرس
دانش تهران
دانش خوارزمی
علامه
اوهوم. مرسی. احتمال قبولی تو شهید بهشتی بدون گرایش هست ؟
(31 خرداد 1395 10:33 ق.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط: [ -> ]اوهوم. مرسی. احتمال قبولی تو شهید بهشتی بدون گرایش هست ؟
احتمالش هست
لب مرزید
ای بابا. خدا کنه امسالم مثل یکی دو سال پیش باشه انتخاب رشته و اتفاق غیر منتظره نیفته...
(31 خرداد 1395 10:37 ق.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا. خدا کنه امسالم مثل یکی دو سال پیش باشه انتخاب رشته و اتفاق غیر منتظره نیفته...
زیاد سخت نگیرید
بلاخره اگر شهید بهشتی بدون گرایش قبول نشید، شهید بهشتی (نظریه محاسبه) که صددرصد قبولید
اگر رشته مهندسی کامپیوتر بودیم با این درصد ها باید برای مجازی و غیرانتفاعی اولویت بندی میکردیم
اقا ایشالا قبول شید ولی من که موندم رتبه هامون نزدیک من علوم تصمیم 15 شدم ولی کل امیدم تبریز بعد تبریز زنجان به نظرت علوم تصمیم تهرانو خارزمیو از زنجان جلوتر بزنم
؟؟
نه بابا. حالا اینطوریم نیست. تهش اینه با این درصدا تو مهندسی باید یه جاهایی مثل صنعتی شیراز و رشت قبول میشدیم. نه دیگه تا اون حد که شما گفتید...

علوم تصمیم 100 درصد شبانه دانشگاه تهران میاری و شاید روزانشم بیاری با یکم خوش شانسی. ولی علوم کامپیوتر با این رتبه 100 درصد تبریز میاری دوست عزیز. خیالت راحت. ولی یه درصد خطای کمی هم بذار واسه اتفاقات غیر منتظره....
به نظرتون مهندسی دانش رو اول بزنم یا علوم کامپیوتر رو؟ آخه مهندسی دانش میگن خیلی خوبه...
نظر شخصی من رو دانشه
واسه phd مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه رشته نو پایی هست و خوارزمی هم علوم کامپیوتر نداره و phd این رشته هم نیست ؟ و اینکه دانش با سیستم های هوشمند چه فرقی داره دقیقا ؟
(01 تير 1395 11:37 ق.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون مهندسی دانش رو اول بزنم یا علوم کامپیوتر رو؟ آخه مهندسی دانش میگن خیلی خوبه...

من یکی از دوستانم دانش تهران میخونه شبانه
راضی نبود. میگفت بها نمی دن بهش
به نظرم علوم رو بچسب مطمن تره
لینک مرجع