تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان،
همونطور که در عنوان موضوع مشاهده می کنید، دانشگاه شیراز در 2 رشته‌ی مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در دوره‌های مجازی دولتی پذیرش می کنه. دروس عملی و آزمایشگاه‌های این رشته در خود محل اصلی دانشگاه شیراز برگزار می شه. با توجه به مهلت یک روزه انتخاب رشته، خیلی ممنون می شم نظراتتون و یا تجربیاتتون رو به منم انتقال بدین.
با تشکر.
به نظر شخصی من: کلاس های حضوری از غیر حضوری بهتره. یعنی در حالت عادی، حتی شبانه یکی از دانشگاه های دولتی کوچک از مجازی شیراز بهتره. چون خیلی جاها مدرک مجازی رو قبول نمیکنن و قطعا برای ادامه تحصیل هم میتونه مشکل ساز بشه.

البته اگر دنبال مدرک هستید و الان جایی شاغلید، مجازی گزینه خوبیه.
(30 مرداد 1395 06:49 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شخصی من: کلاس های حضوری از غیر حضوری بهتره. یعنی در حالت عادی، حتی شبانه یکی از دانشگاه های دولتی کوچک از مجازی شیراز بهتره. چون خیلی جاها مدرک مجازی رو قبول نمیکنن و قطعا برای ادامه تحصیل هم میتونه مشکل ساز بشه.

البته اگر دنبال مدرک هستید و الان جایی شاغلید، مجازی گزینه خوبیه.
خیلی ممنون.
نه شاغل نیستم. من در دانشگاه‌های دولتی (روزانه - شبانه) فسا، جهرم، کازرون، خلیج فارس بوشهر، بندرعباس - هرمزگان امکان قبولی دارم و خودم شیراز هستم. به نظر شما دانشگاه آزاد شیراز بهتر نیست تا دردسر خوابگاه و مشکل اینترنت و... ؟
دانشگاه پیام نور چطور؟ بعضی دوستان می گن چون امتحانات سراسری در کل کشور برگزار می شه، سطح خوبی داره. نظر شما چیه؟
در ضمن من قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم.
(30 مرداد 1395 06:54 ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون.
نه شاغل نیستم. من در دانشگاه‌های دولتی (روزانه - شبانه) فسا، جهرم، کازرون، خلیج فارس بوشهر، بندرعباس - هرمزگان امکان قبولی دارم و خودم شیراز هستم. به نظر شما دانشگاه آزاد شیراز بهتر نیست تا دردسر خوابگاه و مشکل اینترنت و... ؟
دانشگاه پیام نور چطور؟ بعضی دوستان می گن چون امتحانات سراسری در کل کشور برگزار می شه، سطح خوبی داره. نظر شما چیه؟
در ضمن من قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم.

با این تفاسیر اصلا سراغ مجازی نرید. اینکه کدام دوره حضوری برید بستگی به خودتون داره اما من شخصا آزاد شیراز رو به پیام نورش ترجیح میدم. البته اگر شرایطش داشتم (یعنی مسئله خوابگاه و دوری از خونه رو اصلا لحاظ نکنم) احتمالا اینطوری خودم میزدم:

خلیج فارس بوشهر
فسا
جهرم
کازرون (شاید بالاتر از جهرم بزنم بخاطر مسافتش)
بندرعباس (بخاطر مسافت)
آزاد شیراز
پیام نور
لینک مرجع