تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 81 معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ان شالله همه به نتیجه تلاششون میرسن
تبریک میگم
ان شا الله همیشه موفق باشین
سلام تبریک میگم موفق باشید

ببخشید شما از چه روزی میرید دانشگاه؟ آخه تو سایت دانشگاه شهید بهشتی نوشته که از 20 شهریور کلاس ها برگزار میشه!!! آخه از کسی شنیده بودم که دانشگاههای تهران زود کلاس ها شروع میشن و مثل سایر دانشگاهها نیستن. واقعاً اینطوره؟
(14 شهریور 1395 03:48 ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم موفق باشید

ببخشید شما از چه روزی میرید دانشگاه؟ آخه تو سایت دانشگاه شهید بهشتی نوشته که از ۲۰ شهریور کلاس ها برگزار میشه!!! آخه از کسی شنیده بودم که دانشگاههای تهران زود کلاس ها شروع میشن و مثل سایر دانشگاهها نیستن. واقعاً اینطوره؟

سلام،کارشناسی که بهشتی بودم آره واقعا همون روز شروع میشد....
رتبه نرم یا هوش ۸۱ بشه از کنار امیرکبیرم نمیتونه رد شه چه برسه دانشگاه تهرن روزانه قبول شه.. این گرایش معماری هم بهشتیه هاBig Grin
خیر هم دانشکده ای ما با 82 تهران قبول شد نرم افزار
تو این سایت هم هستند
(10 خرداد 1396 06:55 ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط: [ -> ]خیر هم دانشکده ای ما با ۸۲ تهران قبول شد نرم افزار
تو این سایت هم هستند
ایشون با سهمیه شاگرد اولی تونستن دانشگاه تهران قبول بشن! (با رتبه 82، بدون سهمیه، نمیشه دانشگاه تهران قبول شد!)
اینجاها گفتند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع