تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی از دوستانِ باتجربه:"لغوِ محرومیت ناشی از نرفتن به روزانه"
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب
از دوستان عزیزی که اطلاعات و یا تجربه ای در زمینه قبولی در ارشد مقطع روزانه و نرفتن یا انصراف از اون بدونِ محرومیتِ یکساله رو دارن ، خواهش میکنم تجربیات و اطلاعاتشون رو بیان کنند

من روزانه دولتی قبول شدم در اولویتِ پایینترم قبولی شبانه دولتی رو هم آوردم بافرض اینکه سنجش با تغییر اولویت از روزانه به شبانه موافقت کنه ، اینطور که من پرس و جو کردم محرومیتِ یکساله از شرکت مجدد در کنکور همچنان پابرجاست!! بنظرتون این قضیه صحیح هست یا احتمالا سیستم پاسخگویی سنجش و اپراتورهای تلفنیش ، بلف زدن تا این مورد رواج پیدا نکنه ؟!Exclamation

موردِ دیگه که برخی از دوستان میگن، ثبت نام و رفتن به مقطع روزانه و بعد انصراف هست (که البته از لحاظ منطقی نباید نتیجه بده)، به هرحال اگر کسی تجربه موفق تو این مورد هم داشته لطفا بگه
موردِ آخر هم موارد پزشکی هست که این رو هم اگر کسی اطلاعات دقیق یا تجربه ای داره لطفا ذکر کنه

درکل ممنون میشم هرکسی هرنوع اطلاعات موثق یا تجربه ای در این موردِ بخصوص داره اعلام کنه (چه در همین تاپیک ، چه در پیام خصوصی )