تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
کسی تستها و جواب تشریحی کتاب امار مهندسی پارسه برای کامپیوترو تو قالب پی دی اف داره
چون فقط تستاشو من لازم دارم با جواب تشریحیش خود کاابو نمیخوام ممنون میشم کمک کنید
دوستان واقعا کسی نداره این سوالارو من کل انقلابد زیرو رو کردم پیدانشد ن دست دوم ن نوع
سلام.
علاوه بر این که درست نیست از کتابی پی دی اف تهیه بشه و حتی پیگرد قانونی داره، یه صفحه دو صفحه نیست که کسی عکس بگیره. بخش زیادی از کتاب تست و حل تستش هست. امکان عکس گرفتن ازش نیست قطعا.

پی نوشت: واسه شبکه هم همین طور بود توی کل انقلاب یه کتاب شبکه ی پارسه پیدا نمیشه. اگه نتونستید پیدا کنید نهایتا مدرسان هم خوبه. نه به خوبی پارسه ولی کتاب خوبی هست.
(14 دى 1395 04:24 ب.ظ)jionelmessi نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
کسی تستها و جواب تشریحی کتاب امار مهندسی پارسه برای کامپیوترو تو قالب پی دی اف داره
چون فقط تستاشو من لازم دارم با جواب تشریحیش خود کاابو نمیخوام ممنون میشم کمک کنید

سلام
دوست عزیز من این کتاب را کاملا نو ولی با تخفیف میتونم در اختیارتون بذارم
میتونید ارسال من را ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 دى 1395 01:55 ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
علاوه بر این که درست نیست از کتابی پی دی اف تهیه بشه و حتی پیگرد قانونی داره، یه صفحه دو صفحه نیست که کسی عکس بگیره. بخش زیادی از کتاب تست و حل تستش هست. امکان عکس گرفتن ازش نیست قطعا.

پی نوشت: واسه شبکه هم همین طور بود توی کل انقلاب یه کتاب شبکه ی پارسه پیدا نمیشه. اگه نتونستید پیدا کنید نهایتا مدرسان هم خوبه. نه به خوبی پارسه ولی کتاب خوبی هست.

دوست عزیز وقتی خودشون چاپ نمیکنن میان فقط مدیریت ادم حساب میکنن مجبور میکنن ک پی دی اف کپی چیزی بگیری در ضمن من کل کتاب پی دی اف نمیکنم فقط تستارو مخواستم اونا ک ویرایش جدید برای مدریت چاپ کردن متونستن براماهم چاپ کنن
لینک مرجع