تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: در جستجوی منبعی ساده، مختصر و مفید برای معادلات دیفرانسیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

من ریاضی 1 رو با نمره عالی گذروندم و این ترم هم درس ریاضی 2 دارم و هم درس معادلات دیفرانسیل.
متاسفانه روند آموزشی معادلات دیفرانسیل در کتابهای مختلف یکی نیست و استاد من هم مثلا به ترتیب کتاب آقای نیکوکار درس نمی‌ده و درس معادلات دیفرانسیل برام کمی گیج کننده است.
مثلا در بعضی کتابها از بردار فضا شروع کرده، ولی استاد من اینجوری نیست.
اساتید عموما کتاب Boyce رو پیشنهاد می‌کنن، با وجود اینکه به نظر کتاب خوبی می‌رسه ولی متاسفانه این ترم وقتم کمی پره و این کتاب خیلی مفصله و من هم کمی کندخوان و متاسفانه فکر می‌کنم این ترم نمی‌تونم این کتاب رو بخونم.

دنبال کتاب یا منبعی به هر شکل (کتاب، جزوه، فیلم) هستم که گیجم نکنه و از سیر تا پیاز معادلات دیفرانسیل رو به صورت ساده توضیح داده باشه و مسائلش هم حل داشته باشه تا بتونم جوابم رو باهاش مقایسه کنم و یاد بگیرم.

زبان انگلیسی هم باشه مشکلی ندارم، ولی اکثر منابع زبان انگلیسی خیلی مفصل‌اند!

ممنون می‌شم راهنماییم کنین.
با تشکر.
سلام میتونید از کتب امادگی برای آزمون ارشد استفاده کنید بعد ببینید استاد شما چقدر درس داده به همان میزان از این کتب بخونید
یا برخی انتشارت مثلا گاج و .... را امتحان کنید یا در گوگل "جزوه معادلات دیفرانسیل استاد" عبارت داخل علامت نقل قول را جستجو کنید
ممکن یه سری انجمن بیاد که برای دانلود جزوه بایستی ثبت نام کنید.یا سایت هایی مثل تخته سفید یا مکتبخونه و... را بررسی کنید.
لینک مرجع