تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

در فایل راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون فراگیر استخدامی که 15 تیر برگزار می شود برای شغل کارشناس شبکه دروس امتحانی به صورت زیر اعلام شده است:

1- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه 2- سیستم عامل 3- مدارهای منطقی و الکترونیکی 4- معماری کامپیوتر

حالا سوال من اینه: منظور سنجش از مدارهای الکترونیکی همون درس مدارهای الکتریکی هست یا الکترونیک دیجیتال؟
(31 خرداد 1397 06:29 ب.ظ)mostafa272 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

در فایل راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون فراگیر استخدامی که ۱۵ تیر برگزار می شود برای شغل کارشناس شبکه دروس امتحانی به صورت زیر اعلام شده است:

۱- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه ۲- سیستم عامل ۳- مدارهای منطقی و الکترونیکی ۴- معماری کامپیوتر

حالا سوال من اینه: منظور سنجش از مدارهای الکترونیکی همون درس مدارهای الکتریکی هست یا الکترونیک دیجیتال؟

من فقط مدارمنطقیشو خوندم. فک کنم بیشتر منطقی بیاد.سیستم عاملو معماری وشبکه چی خوندین؟
شما واسه کدوم سازمان ثبت نام کردین؟
(31 خرداد 1397 07:28 ب.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1397 06:29 ب.ظ)mostafa272 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

در فایل راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون فراگیر استخدامی که ۱۵ تیر برگزار می شود برای شغل کارشناس شبکه دروس امتحانی به صورت زیر اعلام شده است:

۱- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه ۲- سیستم عامل ۳- مدارهای منطقی و الکترونیکی ۴- معماری کامپیوتر

من فقط مدارمنطقیشو خوندم. فک کنم بیشتر منطقی بیاد.سیستم عاملو معماری وشبکه چی خوندین؟
شما واسه کدوم سازمان ثبت نام کردین؟
من برای بیمه سلامت ثبت نام کردم.
من از روی کتابهای کنکور ارشدی که داشتم خوندم معماری و منطقی (پوران) و سیستم عامل (پارسه) و شبکه (مدرسان) اما امروز که در امتحان دیوان محاسبات شرکت کردم خیلی نا امید شدم. سوالات شبکه معلوم نیست از کدوم منبع میاد. سوالات سخت نبود ولی مسخره بود. از جاها و مباحثی اومد که زیاد ازشون نخونده بودم و در امتحانات کنکور هم زیاد ازشون سوال نیومده بود. ظاهرا هیچ منبع مشخص و درست و درمونی برای سوالات تخصصی وجود نداره.
من معلم کامپیوتر شرکت کردم
یک ازمونی بود که فقط عمومی ها رو خونده بودم . ادبیات و دینی و Icdl رو پنجاه درصد زدم.تخصصی نخونده بودم. ولی توی مرحله ی اول اش رو قبول شدم. کتاب های تست کنکور سراسری خیلی خوبه.البته اگه کسی بخونه که اون زمان خونده بودم ولی الان فاصله شده و یادم نیست زیاد.
لینک مرجع