تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان . من در انتخاب رشته - انتخاب آخرم رشته بورسیه دانشگاه صنعتی مالک اشتر مهندسی کامپیوتر بود وحالا که جواب رشنه های بورسیه اومده از اون قبول شدم . سوالم اینه که با توجه به بند دوم اطلاعیه سازمان سنجش در مورد رشته های بورسه ((" آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنین دانشگاه شاهد را داشته‌اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته‌اند." )) این به این معنی هست که شانس قبولی تو همه رشته هایی که قبل از دانشگاه مالک اشتر رو زدم رو ندارم؟؟ HuhHuhHuh لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
سلام
معمولا دانشگاه های شرایط خاص افرادی که رتبه های بالایی دارن (از لحاظ عددی) به مصاحبه دعوت میکنن مثلا پارسال یادمه رتبه هزار و خورده ای هوش دعوت شده بود معمولا کسانی که احتمال قبولی کمتری تو دانشگاهای دیگه دارن رو دعوت میکنن که فرصتی بهشون داده بشه ولی به این معنا نیست که امکان قبول شدن تو دانشگاهای دیگه صفره.
الانم که تنها راه اینه که منتظر نتایج باشین. تو این مدتم میتونید روی زبان انگلیسی و برنامه نویسی کار کنید.
موفق باشین: )
(04 تير 1397 06:25 ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
معمولا دانشگاه های شرایط خاص افرادی که رتبه های بالایی دارن (از لحاظ عددی) به مصاحبه دعوت میکنن مثلا پارسال یادمه رتبه هزار و خورده ای هوش دعوت شده بود معمولا کسانی که احتمال قبولی کمتری تو دانشگاهای دیگه دارن رو دعوت میکنن که فرصتی بهشون داده بشه ولی به این معنا نیست که امکان قبول شدن تو دانشگاهای دیگه صفره.
الانم که تنها راه اینه که منتظر نتایج باشین. تو این مدتم میتونید روی زبان انگلیسی و برنامه نویسی کار کنید.
موفق باشین: )

رتبه ام 86 هستش برا همین تعجب میکنم چرا گفتن شانس قبولی ندارم!!!!!
رتبه 86 بدون سهمیه است؟
دوستان کسی هست که دعوت شده باشه برا وزارت اطلاعات؟
(04 تير 1397 08:02 ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط: [ -> ]رتبه ۸۶ بدون سهمیه است؟

بله
(04 تير 1397 10:27 ب.ظ)aali361 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی هست که دعوت شده باشه برا وزارت اطلاعات؟

نمی دونم چرا جواب اینو نزدن....
میگن زنگ میزنن،ولی کی؟؟؟ خدا میدونه...
شما خبر نداری؟؟؟؟
اطلاعات و امنیت ملی رو سنجش نمی زنه
چون محرمانه ست خودشون تماس میگیرن

ولی من امام حسین رو زدم دعوت به مصاحبه زده بود که نمیرم
(05 تير 1397 09:47 ق.ظ)Mokhtar021 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 تير 1397 10:27 ب.ظ)aali361 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی هست که دعوت شده باشه برا وزارت اطلاعات؟

نمی دونم چرا جواب اینو نزدن....
میگن زنگ میزنن،ولی کی؟؟؟ خدا میدونه...
شما خبر نداری؟؟؟؟

نه والا نمیدونم
با 142 چرا امام حسین را زدی جای بهتری قبول میشی که
(05 تير 1397 06:56 ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط: [ -> ]با 142 چرا امام حسین را زدی جای بهتری قبول میشی که
اره آن شا الله که قسمت بشه
حقیقتش اولویت های بالا رو تهران امیرکبیر علم و صنعت تربیت خواجه نصیر مدرس بهشتی زدم
اینم همینطوری زدم
(04 تير 1397 03:45 ب.ظ)mahyar12 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . من در انتخاب رشته - انتخاب آخرم رشته بورسیه دانشگاه صنعتی مالک اشتر مهندسی کامپیوتر بود وحالا که جواب رشنه های بورسیه اومده از اون قبول شدم . سوالم اینه که با توجه به بند دوم اطلاعیه سازمان سنجش در مورد رشته های بورسه ((" آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنین دانشگاه شاهد را داشته‌اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته‌اند." )) این به این معنی هست که شانس قبولی تو همه رشته هایی که قبل از دانشگاه مالک اشتر رو زدم رو ندارم؟؟ HuhHuhHuh لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

سلام نه اینطور نیست که قطعا قبلیا رو نیاورده باشین،من خودم با اینکه دعوت به مصاحبه شدم انتخاب قبلیم رو قبول شدم.
معمولا تو این رنج رتبه شما همه از مالک دعوت به مصاحبه میشن چون حداقل هیچی که براشون نداشته باشه یه هزینه 15 تومنی بابت مصاحبه اول از داوطلبان دریافت میکنن.
(04 تير 1397 03:45 ب.ظ)mahyar12 نوشته شده توسط: [ -> ]انتخاب آخرم رشته بورسیه دانشگاه صنعتی مالک اشتر مهندسی کامپیوتر بود
کلا افرادی که اولویت های آخر میزنن دانشگاه های خاص رو رد می کنن
چه رتبه ۱ باشن چه ۱۰۰۰

واسشون مهمه اولویت بالا بزنین
(05 تير 1397 07:19 ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 تير 1397 06:56 ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط: [ -> ]با ۱۴۲ چرا امام حسین را زدی جای بهتری قبول میشی که
حقیقتش اولویت های بالا رو تهران امیرکبیر علم و صنعت تربیت خواجه نصیر مدرس بهشتی زدم
اینم همینطوری زدم

دوست عزیز یه پیام خصوصی برات فرستادم،اگه میشه جواب بده....
شما قبلا دعوت شدی؟؟؟؟ کی تماس میگیرن؟؟؟؟؟

دوستان هرکس از دانشگاه اطلاعات خبر داره،اطلاع بده....
کی تماس میگیرن؟؟؟؟؟
و بقیه اطلاعات...
(07 تير 1397 09:52 ق.ظ)Mokhtar021 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 تير 1397 07:19 ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 تير 1397 06:56 ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط: [ -> ]با ۱۴۲ چرا امام حسین را زدی جای بهتری قبول میشی که
اینم همینطوری زدم

دوست عزیز یه پیام خصوصی برات فرستادم،اگه میشه جواب بده....
شما قبلا دعوت شدی؟؟؟؟ کی تماس میگیرن؟؟؟؟؟

دوستان هرکس از دانشگاه اطلاعات خبر داره،اطلاع بده....
کی تماس میگیرن؟؟؟؟؟
و بقیه اطلاعات...
من نمیدونم چه زمانی تماس میگیرن دوست عزیز
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع