تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من استخدامی وزارت نیرو شرکت کردم و تا به حال تجربه آزمون استخدامی نداشتم، میشه منو راهنمایی کنید که چه منابعی برای درس های کارشناس نرم افزار که شامل موارد زیر هست، را مطالعه کنم؟ تشکر

ساختمان داده
طراحی الگوریتم
مهندسی نرم افزار
شبکه کامپیوتری
امنیت
پایگاه داده
زبان های برنامه سازی
اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره
در خصوص زبان های برنامه سازی منظورش چه درسی هست؟
ظاهر برنامه نویسی سی پلاس پلاس هست

و طراحی زبان منظورش نیس
(28 مرداد 1397 01:11 ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره

و طراحی زبان منظورش نیس
شما یه IQ-Learning رو بلد باشی قبولی Wink
منابع همون منابع کنکور ارشد رو من می خونم که شنیدم برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوان پور خوبه ولی برای مهندسی نرم افزار نمی دونم چه منبعی مناسبتره. شما اطلاع ندارید؟
(28 مرداد 1397 04:26 ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط: [ -> ]منابع همون منابع کنکور ارشد رو من می خونم که شنیدم برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوان پور خوبه ولی برای مهندسی نرم افزار نمی دونم چه منبعی مناسبتره. شما اطلاع ندارید؟

سلام
ممنون. من برای ارشد بیشتر از کتاب های مقسمی استفاده کردم.
من این لینک رو توی مانشت پیدا کردم که در مورد مهندسی نرم افزار بحث کردن و طبق کامنت ها و نتایج رای گیری، مدرسان رو پیشنهاد کردند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد شبکه و امنیت نظرتون چی هست؟
در مورد زبان های برنامه سازی، کتاب برنامه سازی مقسمی بنظرتون خوبه؟
برای شبکه من برای ازمون استخدامی فراگیر تیر ماه کتاب پوران پژوهش رو خوندم. که البته ظاهرا سوالای شبکه سخت بود و دوتا بیشتر جواب ندادم. البته دعوت به مصاحبه شدم. این دفعه هم همون رو مرور می کنم. برنامه نویسی هم وقت نمی کنم بخونم. اگر جزوه خلاصه ای پیدا کردم شاید خوندم
خب تو مصاحبه چی شد دعوت شدین بعدش چی شد؟
(28 مرداد 1397 01:11 ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]اگه سوالات ادوار گذشته رو کسی داره بزاره

و طراحی زبان منظورش نیس

بله من هم فکر میکنم مباحث کلی برنامه نویسی مخصوصا c++منظورشون. مثل اینکه مقدار خروجی چند هست یا مباحث شی گرایی..
این لینک مانشت رو ببینید مجموعه ای از سوالات هست، من سوالات وزارت نیرو رو که سرچ کردم، و بعد این لینک رو که دیدم اولین pdf، همون سوالاتی بود که برای وزارت نیرو توی اینترنت بود..
با تشکر از این دوست عزیز که مجموعه ای از سوالات رو گذاشتند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(28 مرداد 1397 12:51 ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من استخدامی وزارت نیرو شرکت کردم و تا به حال تجربه آزمون استخدامی نداشتم، میشه منو راهنمایی کنید که چه منابعی برای درس های کارشناس نرم افزار که شامل موارد زیر هست، را مطالعه کنم؟ تشکر

ساختمان داده
طراحی الگوریتم
مهندسی نرم افزار
شبکه کامپیوتری
امنیت
پایگاه داده
زبان های برنامه سازی

اگر منظورش برنامه نویسی بود مینوشت برنامه نویسی.
قطعا منظورش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازیه

واسه شبکه من خودم ازمون تیر40 زدم.دوره های عملی شبکه رو مرور داشته باشین.امنیتو نزدم.که اکثرا از کلید ورمزنگاری بود
سلام
منم فکر کنم منظورشون زبان ها برنامه نویسی یا همون PL هست
برای شبکه چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان
برای همین هست که باید بگیم زبان سی پلاس منظورش هست
(03 شهریور 1397 11:13 ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان

اگر استنادتون به سوالات نیرو سال96 هست باید بگم اگر دفترچه وزرات نیرو 96 رو مطالعه کنید میبینید واضح نوشته برنامه نویسی.

اما امسال نوشته زبان برنامه سازی. بچههایی که ازمونای گذشته ی سنحشو دادن گفتن همون طراحی هستش.
(04 شهریور 1397 12:53 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 شهریور 1397 11:13 ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان منم تو درک متن قوی هستم و میدونم متن میگه طراحی زبان لیکن تو سوالات زبان سی پلاس پلاس میدن نه طراحی زبان

اگر استنادتون به سوالات نیرو سال۹۶ هست باید بگم اگر دفترچه وزرات نیرو ۹۶ رو مطالعه کنید میبینید واضح نوشته برنامه نویسی.

اما امسال نوشته زبان برنامه سازی. بچههایی که ازمونای گذشته ی سنحشو دادن گفتن همون طراحی هستش.
سلام
آره منم با استناد به سوالات پارسال وزارت نیرو فکر کردم اینا منظورشون برنامه نویسی هست، الان که گفتید مجدد دفترچه سال 96 رو دیدم که همه شغل های it و کامپیوتر یکی از درس هاشون برنامه نویسی بوده.
منظورتون از بچه هایی که آزمون های گذشته رو دادند، دقیقا چه آزمونی بوده که طراحی زبان جزو درس هاشون بوده؟
(04 شهریور 1397 03:05 ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 شهریور 1397 12:53 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]

اگر استنادتون به سوالات نیرو سال۹۶ هست باید بگم اگر دفترچه وزرات نیرو ۹۶ رو مطالعه کنید میبینید واضح نوشته برنامه نویسی.

سلام
آره منم با استناد به سوالات پارسال وزارت نیرو فکر کردم اینا منظورشون برنامه نویسی هست، الان که گفتید مجدد دفترچه سال 96 رو دیدم که همه شغل های it و کامپیوتر یکی از درس هاشون برنامه نویسی بوده.
منظورتون از بچه هایی که آزمون های گذشته رو دادند، دقیقا چه آزمونی بوده که طراحی زبان جزو درس هاشون بوده؟

بچه ها در خواب فکر می کردن طراحی زبان خواهد بود Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع