تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

1) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

2)به نظر شما اگر ارشد دومم رو در رشته ی مهندسی پزشکی قبول شم آینده ی شغلی بهتری در انتظارم هست یا به دلیل تفاوت رشته در لیسانس و فوق لیسانس قراره اذیت شم؟ این کار برای مهاجرت تحصیلی و یا شغلی مشکل زا نمیشه؟ کسی اطلاعاتی داره در رابطه با اینکه این رشته توی وزارت بهداشت چه آینده ی شغلی یا مهاجرتی داره؟
(09 مهر 1397 08:58 ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1397 07:22 ب.ظ)minafunda نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

۱) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

یه ذره از جواب سوالتو میتونم بدم بقیشو حال ندارم مریضم :|

بله
امیدوارم زودتر خوب بشین. میشه یکم بیشتر صحبت کنین. اخه توی دفترچه ۹۶ گفته توی رشته ی قبلی نمیشه و هوش گرایش همون رشته ی کامپیوتره ولی توی دفترچه ۹۷ نگفته بود. من میترسم یکسال بخونم بعد نشه.
یعنی معهماری بازارش اینقدر خرابه؟؟؟
سلام . من شاغل هستم و قصد ادامه تحصیل هم دارم اما نمیخوام به خاطر درسم کارم رو ول کنم . توی کنکور هم نمیتونم شرکت کنم چون اصلا وقت درس خوندن ندارم و نمیتونم تو تمامی کلاس های دانشگاه شرکت کنم . دوستم بهم مقاله بدون کنکور علمی کاربردی تحصیلیکو رو پیشنهاد کرد که بخونم تا حداقل بتونم تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم .
لینک مرجع