تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دروس امتحانی تحلیلگر سیستم 1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام وقت بخیر

برای این عنوان منابع زیر معرفی شدن:

۱- طراحی و تحلیل سیستم ها
۲- کار با نرم افزارهای کامپیوتری
۳- شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه
۴ - مفاهیم تجزیه و تحلیل دادهها
MIS) -5) سیستمهای اطلاعاتی مدیریت
۶- آمار کاربردی

دوستان برای منابع اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره. مخصوصا طراحی و تحلیل سیستم ها که منبعش کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم مربوط به رشته مدیریته یا کتاب مهندسی نرم افزار که برای رشته نرم افزاره؟
سلام ممنون میشم اطلاعاتی اگه در این زمینه داشتید در اختیار منم قرار بدید
برای هر یک از این درس ها باید از چه منبع و کتابی استفاده کنیم
مفاهیم تجزیه و تحلیل داده و کار با نرم افزارهای کامپیوتری مربوط به چه درسی هست من تو لیست درس رشته های فناوری صنایع کامپیوتر نگاه کردم همچین عنوان درسی نداریم این مبحث را باید از چه کتاب یا جزوه ای مطالعه کنیم
همچنین بقیه دروس بهترین کتاب یا جزوه برای هر کدوم از دروس چی هست؟
(31 شهریور 1399 11:04 ق.ظ)Reg2net نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر

۶- آمار کاربردی

دوستان برای منابع اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره. مخصوصا طراحی و تحلیل سیستم ها که منبعش کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم مربوط به رشته مدیریته یا کتاب مهندسی نرم افزار که برای رشته نرم افزاره؟
سلام برای تحلیل و طراحی درس تحلیل و طراحی سیستم مهندسی نرم و فناوری هستش این را باید بخونید...
میتونم بپرسم شما در مورد درس های دیگه مخصوصا مفاهیم تجزیه و تحلیل داده اطلاعاتی دارید؟
(31 شهریور 1399 11:04 ق.ظ)Reg2net نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر

۶- آمار کاربردی

سلام کسی میدونه برای این شغل آیا مهندسی تکنولوژی نرم افزار قبول میکنن یا نه؟
(31 شهریور 1399 11:25 ق.ظ)samane.mb64 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون میشم اطلاعاتی اگه در این زمینه داشتید در اختیار منم قرار بدید
برای هر یک از این درس ها باید از چه منبع و کتابی استفاده کنیم
مفاهیم تجزیه و تحلیل داده و کار با نرم افزارهای کامپیوتری مربوط به چه درسی هست من تو لیست درس رشته های فناوری صنایع کامپیوتر نگاه کردم همچین عنوان درسی نداریم این مبحث را باید از چه کتاب یا جزوه ای مطالعه کنیم
همچنین بقیه دروس بهترین کتاب یا جزوه برای هر کدوم از دروس چی هست؟

سلام اگه محبت کنید اطلاعات در اختیار منم بزارید ممنون میشم
لینک مرجع