تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پیش بینی تعداد لغات انگلیسی که میدونید !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
توی سایت زیر بعد از وارد شدن تعداد لغاتی رو که میدونید تیک بزنید بعد به چندتا سوال جواب بدین و نتیجه رو ببینید !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
baraye man 7150 ta pish bini kard!
9110 تا
بابا انگلیش من‌ها Big Grin
6000تا
خیلی کمهSad
(13 آبان 1390 06:44 ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط: [ -> ]۶۰۰۰تا
خیلی کمهSad

3,360‌! Big Grin پس من چی بگم؟! ولی خداییش انگلیسیم خوبهBlush Big Grin
(13 آبان 1390 07:14 ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط: [ -> ]
خیلی کمهSad

۳,۳۶۰‌! Big Grin پس من چی بگم؟! ولی خداییش انگلیسیم خوبهBlush Big Grin
مهم اینه که هر تعداد لغت بلدیم بتونیم تو speakingبا گرامر صحیح ازشون استفاده کنیمSmile
برا من هم شد 9250.
به خودم امیدوار شدم!
(14 آبان 1390 12:42 ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]
خیلی کمهSad

خودشون گفتن که ممکنه این پیش بینی از اون چیزی که فکر میکنید کمتر به نظر برسه Wink

چرا اینقد خوشحال و ناراحت میشید هاBig Grin من با همین ۳۱۷۰ تا زبان پارسال رو ۵۰% زدم Cool بسه دیگه امسال هم همینقد بزنم کافیه !
خیلی به اون 50% پارسال فکر نکنید چون پارسال زبانش اسون بودBig Grin
واژگان مورد نیاز ارشد فعل و صفت اند خیلی کم پیش میاد که اسم باشن. این سایتم که بیشتر لغاتش اسم بودن نه فعل.
ما که 7000 شدیم .
حالم و گرفت!!!!!!!!!!!!!!!
6360
۲,۳۷۰
words
!!!!!
خیلی کم
برای منم خوب نشد ، 3680

اما خب برای ارشد برنامه دارم که 504 لغت رو کامل یاد بگیرم ، اون موقع باز میدم این تست رو D:
(07 اردیبهشت 1391 11:28 ب.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط: [ -> ]برای منم خوب نشد ، ۳۶۸۰

اما خب برای ارشد برنامه دارم که ۵۰۴ لغت رو کامل یاد بگیرم ، اون موقع باز میدم این تست رو D:

خیلی فرقی نمیکنه Big Grin
من بعد از حفظ کردن 504 و تافل گرفتم خیلی تفاوتی نداشت...اگه مثلا واسش بزنی که تافل داری خیلی نتیجه فرق میکنهWink
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع