تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: Iran Open 2012
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه ی مانشتی ها...

کیا Iran Open 2012 شرکت کردن...؟؟؟
هرکی شرکت کرده اسم لیگ و اسم تیمشو بگه...

ضمنا ً...هر کمکی هم باشه من هستم Wink
خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad
ایشالا مسابقات بعدی جبران میکنید
(23 فروردین 1391 09:43 ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 فروردین 1391 01:19 ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن 2009و2010 و2011 رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون 2 با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه 6 سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن 2050 هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad

منم با این نظر کاملا موافقم ، به نظرم تو ایران نمیشه تو رباتیک پیشرفت کرد،منبع حمایتی اصلا موجود نیست
(23 فروردین 1391 09:43 ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 فروردین 1391 01:19 ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]خراب کردیم رفت...!!! تیم حذق شد Sad

زیاد غصه نخور
من ایران اپن ۲۰۰۹و۲۰۱۰ و۲۰۱۱ رو شرکت کردم تو این سه تا دوره هر بار جز سه تیم اول بودم.خوارزمی تیم میکرو موسمون ۲ با اول شدیم و.... مسابقات بی اعتبار داخل ایران رو دیگه فاکتور میگیرم.....با اینکه ۶ سال وقت گذاشتم هیچی واقعا هیچی هیچکدوم از این مدارک به درد سر کار رفتن نخورد.حتی بدون کنکور هم نتونستم بم فوق.خودم امتحان دادم وقبول شدم.اگه ایران اپن ۲۰۵۰ هم برگذار بشه بازم همینه واسه همینه که کلن دارم از رباتیک انصراف میدم به شما هم پیشنهاد میدم زیاد وقتتو هدر نده فقط تا حدی برو جلو که یه چیزی یاد بگیری.Sad
مگه نفرات اول تا سوم جز نخبگان محسوب نمی شن؟ اگه جز نخبگان حساب بشی می تونی بدون کنکور بری مقطع بالاتر
تیم ما هم بعد سال 88 هر کدوم رفت زندگی شو بسازه تا ببینیم کی می تونیم دوباره دوره هم جمع بشیم
ولی خوب درسته هیچ حمایتی نیست حتی مایی که جهانی پذیرفته شده بودیم کسی اسپانسر نشد ما بریم اون سال اتریش اما با این وجود یه عشقه که نمی شه ازش گذشت به امید اینکه خودمون به یه جایی برسیم که دست بقیه رو بگیریم

می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)
(24 فروردین 1391 07:48 ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط: [ -> ]می شه بگید تو چه لیگی فعالیت می کنید
ما شبیه سازی سه بعدی بودیم(یادش بخیر، بودیم)
امسال که فوتبال Small Size بودیم...اولین بار بود تواین لیگ بودیم...ولی اصولا ً تو لیگ های آزاد و مین یاب دستی شرکت میکردیم Big Grin
لینک مرجع