تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مسابقه برنامه نویسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.
حدود 1 ماه دیگه گوگل 1 مسابقه اینترنتی برنامه نویسی گذاشته.از کسایی که علاقه دارن دعوت شده.
/http://code.google.com/codejam
سلام
فک کنم ایران تحریم شده توسط گوگل
یعنی نمیتونیم در این مسابقات شرکت کنیم
حالا اگه شما تجربه ای داری بفرماید.
نه مشکلی در این باره نیست به راحتی می تونید کشورتونو ایران بزنید.
شما سال های قبل شرکت کردین؟
نه منم اولین بارمه شرکت میکنم.ولی نوع مسابقه اینه ACM-icpcبرگزار میشه.چند مرحله داره .که تو لینک بالا همه اطلاعات اومده
فک کنم مرحله دوم در نمایندگی های گوگل در کشور های مختلف برگذار میشه و 25 نفر اول به امریکا میرن
حالا گوگل تو ایران نمایندگی داره !؟؟؟...نکنه داره (:
نه 3 تا مرحله اولش اینترنتی هست .مرحله آخرش تو آمریکاست که متشکل از 25 نفره.و نحوه ویزا گرفتن توسط خود گوگل انجام میشه.1 چیز یادتون باشه تو مسابقاتی که اعتبار مسابق مهم باشه هیچ محدودیتی از لحاظ تحریمی وجود نداره چون اعتبار مسابقه میره زیره سوال.
کسی از دانش جو های شمسی پور هست واسه تیمی شرکت کردن؟
سلام
کسی از دوستان می تواند در مورد این مسابقات توضیحات بیشتری بدهد؟

از اعضای اینجا چه کسانی ثبت نام کردند؟
(06 فروردین 1391 02:53 ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی از دوستان می تواند در مورد این مسابقات توضیحات بیشتری بدهد؟

از اعضای اینجا چه کسانی ثبت نام کردند؟

هر سوالی داشته یاشید تو آدرسی که دادم مطرح شده.
زمان ثبت نام یک شنبه ۲۷ فروردین ساعت ۴:۳۰ وقت محلی ایران تمام می شود.

Qualification Round: روز شنبه ۲۶فروردین ساعت ۰۳:۳۰تا ۲۵ ساعت بعد.(خود گوگل مدعی هست حدود

دو ساعت برای جواب کافی هست) این مرحله به صورت غیر رقابتی است و ظاهرا سوالات ساده هستند.

Online Round 1: Sub-Round A: شروع شنبه ۹ اردیبهشت ۰۵:۳۰ به مدت دو ساعت و نیم
Online Round 1: Sub-Round B: شروع شنبه ۱۶ اردیبهشت ۲۰:۳۰ به مدت دو ساعت و نیم
Online Round 1: Sub-Round C: شروع یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳:۳۰ به مدت دو ساعت و نیم

در هر یک از دورهای یک (Round 1 ) اگر جز. ۱۰۰۰ نفر اول باشید به دور بعد میروید و احتیاجی به شرکت در دیگر دورهای ۱ ندارید. (مجموعا ۳۰۰۰ نفر)

Online Round 2: شروع شنبه ۶ خرداد ۱۸:۳۰ به مدت دو ساعت و نیم - ۱۰۰۰ نفر اول برنده تی شرت - ۵۰۰ نفر اول هم به دور بعد

Online Round 3: شروع شنبه ۲۰ خرداد ۱۸:۳۰ به مدت دو ساعت و نیم - ۲۵ نفر اول به دور بعد

Onsite Finals: شروع جمعه ۶ مرداد - مسابقه به صورت حضوری در ساختمان گوگل در شهر نیویورک

ساعت های بالا براساس وقت محلی ایران (ساعت تابستانه) نوشته شده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستانی که ثبت نام می کنند در صورت تمایل اینجا اعلام کنند تا بیشتر با هم آشنا بشویم.
اگر کسی علاقه داشت هنوز امکان ثبتنام هست
نحوه شرکت چطور هست؟ مثلا کد را می نویسی چطور باید ارسال کنی؟ تحت وب هست؟ اگر سابقه شرکت دارین یک توضیحی بدین
دوستاان کسی سوال یک را به نتیجه رسید؟
بله من حل کردم.
منتها زبانم خوب نیست. سوال دو را نمی فهمم منظورش چیه؟ شما متوجه میشین؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع