تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوالات زبان آزمون دکتری 91+ پاسخنامه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=3896][attachment=3911]سوالات زبان
آقا مرسی ولی مطمئنی این کلیدها درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعضی سوالات که تابلو غلط زدی.
پاسخنامه توسط همان موسسه ای که آرم آن روی پاسخ نامه است تهیه شده است.

به صورت رایگان می توانید از روی سایت آن موسسه هم دانلود کنید.

در صورت وجود مشکل با همان موسسه مکاتبه کنید

البته اگر در مورد پاسخها مشکل یا نظری داشتید بهتر است اینجا هم مطرح کنید تا دیگر دوستان که زبان خوبی دارند نیز بررسی کنند.

موفق باشید.
[attachment=3963]
با سلام برخی جوابهای ازمون زبان ۹۱ اشتباه است.مثلا سوال۴۰ راگزینه ۱ زده ایدولی ۴ درست است.سوال ۲۱ را ۳ زده اید ولی ۱ درست است است.سوال ۱۱ گزینه یک درست است ولی۲ زده اید
(31 فروردین 1391 03:08 ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط: [ -> ]سوالات زبان

از لطف و محبت و همت شما بسیار سپاسگزارم.بهترینها را برایتان آرزومندم.Shy
واقعا این موسسه ها چیکار دارن میکنن؟ این همه پول بی زبونو از داوطلبا میگیرن ولی نمیتونن یه کلید درست واسه سوالا در بیارن با این همه تبلیغاتشون!!!!!!!!! جواب خیلی از سوالا به شکل فاحشی غلط زده شده.Angry
با سلام
من تازه عضو این وبلاگ شدم. سعی کردم پاسخنامه آزمون زبان 91 رو دانلود کنم ولی نشد.چطور باید اقدام کنم.
با تشکر
(07 اردیبهشت 1391 11:08 ق.ظ)taherzarei نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام برخی جوابهای ازمون زبان ۹۱ اشتباه است.مثلا سوال۴۰ راگزینه ۱ زده ایدولی ۴ درست است.سوال ۲۱ را ۳ زده اید ولی ۱ درست است است.سوال ۱۱ گزینه یک درست است ولی۲ زده اید

سلام
سوال 21 گزینه 3 درست است نه 1
resemble به معنی به یاد آوردن نیز می باشد که در این جملات استفاده می شود
(18 بهمن 1391 12:30 ب.ظ)hfarhadi نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 اردیبهشت 1391 11:08 ق.ظ)taherzarei نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام برخی جوابهای ازمون زبان ۹۱ اشتباه است.مثلا سوال۴۰ راگزینه ۱ زده ایدولی ۴ درست است.سوال ۲۱ را ۳ زده اید ولی ۱ درست است است.سوال ۱۱ گزینه یک درست است ولی۲ زده اید

سلام
سوال ۲۱ گزینه ۳ درست است نه ۱
resemble به معنی به یاد آوردن نیز می باشد که در این جملات استفاده می شود

گزینه‌ی ۱ بهتره Evoked یعنی زنده کردن. در حالی که resembled میشه شبیه بودن.
با گزینه‌ی ۱ میشه «سیل اخیر خاطرات سیل بزرگ ۱۹۷۲ را زنده کرد»
لینک مرجع