تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تا اونجایی که من میدونم سوالات استعداد واسه تمام رشته های مهندسی یکی بوده.
من هیچ طوری نتونستم این آزمونها رو دانلودشون کنم امکانش هست اونا رو تو ایمیلم بفرستید ممنونBlush
(05 خرداد 1391 01:52 ق.ظ)نجیب نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ طوری نتونستم این آزمونها رو دانلودشون کنم امکانش هست اونا رو تو ایمیلم بفرستید ممنونBlush
خیلی راحت دانلود می شن با این وجود اگه باز هم نتونستید میلتون رو بگید واستون میل کنیم.
سلام ممنون از لطفتون دانلود میکنم ولی به صورت نوت پد دانلود میشه که باز نمیشه با یک سری برنامه های دیگه دانلودی مثل کتاب کار استعداد تحصیلی هم همین مشکل رو داشتم میشه راهنماییم کنید. متشکر
(05 خرداد 1391 01:16 ب.ظ)نجیب نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون از لطفتون دانلود میکنم ولی به صورت نوت پد دانلود میشه که باز نمیشه با یک سری برنامه های دیگه دانلودی مثل کتاب کار استعداد تحصیلی هم همین مشکل رو داشتم میشه راهنماییم کنید. متشکر
من وقتی بازش می کنم به فرمت pdf هست و با adob reader باز می شه اگه شمکلی دارید میلتون رو واسم با پ.خ یا ایمیل بفرستید تا واستون بفرستم.
عالیه، ممنونم. خدا خیرت بده
من دارم حلشون میکنمBig Grin
میام جوابامو میزارم.نقدشون کنین.دوستان این تستا خیلی جذابه،من یکی که کلی سرگرمش شدم.البته به جز 30 تای اول که حوصله خوندن سوالای طولانیشو ندارمBig Grin
سلام .
من سوالات استعداد تحصیلی کلیه گروه ها را از یک سایتی دانلود کردم . لینک می زارم بردارید . راستی سوالات امسال خیلی سخت بود. برا شما هم همین طور بود؟Huh

[attachment=5569]
[attachment=5570]
[attachment=5572]
سلام
من نمی تونم سوالات دکتری معماری و استعداد تحصیلی رو دانلود کنم
لطفا برام میلش کنید ، البته اگه زحمتی نیست
asmaneh_big_bang@yahoo.com
(04 تير 1391 09:22 ب.ظ)Ali.r نوشته شده توسط: [ -> ][quote='Mariliii' pid='81919' dateline='1334501416']
[quote='انرژی مثبت' pid='81587' dateline='1334335913']
دفترچه استعداد رو اخر همه دادند ۶۰ تا سوال با ۱۲۰ دقیقه وقت
۳ تا متن داده بودند هر کدوم ۲ صفحه و هر کدوم ۵ تا سوال رو ی هم ۱۵ تا سوالش این جوری بود.

بقیه سوالاتش برخی هوش بود شبیعه اونچه تو ازمونهای هوش هست و تجسمی و شکله که بعضیاش سخت بود به نظرمConfused
و تعدادی سوال دیگه که تحلیلی یا حل کردنی بود و بیشتر هوش بودند.
من که وقت نکردم متناشو بخونم وقت کم بود. البته ازمون واسه من فقط واسه تجربه بودBig GrinBig Grin

منم همینطوری رفتم

باز خدا رو شکر زبان رو اول دادن من پارسال مغزم هنگیده بود سر زبانTongue

دور از شوخی میگن استعداد تحصیلی یه جور تکنیکه

یک کتاب هست به اسم کتاب نکات طلایی استعداد تحصیلی ویژه امتحان دکتری و کارشناسی ارشد MBA ظاهرا توش همه نکات رو توضیح میده

حیف که تو شهرستان ما گیر نمیادConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود نمونه سوالات کتاب نکات کلیدی استعداد تحصیلی دکتری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام .
منم کتابی را که شما معرفی کردید تو سایت پیدا کردم. البته دنبال دانلود سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری ۹۱ می گشتم که به سایتی رسیدم و اتفاقی کتابی که شما گفتید پیدا کردم . میگن مولفش تو بیشتره شهرها کلاس داره ، تو سایتم نوشته بود به همه شهرها می فرستند. البته من تو انقلاب خریدم . عالی بود کاش قبل از آزمون پیداش کرده بودم . س.الاتش خیلی شبیه آزمون امسال بود . اگه خونده بودم مطمعنم بالای ۵۰ درصد می زدم . اما حالا شروع کردم به خوندن . راستی تو این سایت سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری ۹۱ همه گرو هها رایگان برای دانلود هست . اگه میخواید دانلود کنید.

از لینک های بالا میشه دانلود کرد . من چک کردم مشکلی نداشت .
سلام. عالی بود . مرسی .
دوستان مانشتی خودم سلام
پایه هستید دونه دونه استعداد تحصیلی یه رشته رو دست بگیریم و سوالاتشو حل کنیم و با هم سرشون بحث کنیم و پیش بریم؟
(25 آذر 1391 07:44 ب.ظ)digital نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان مانشتی خودم سلام
پایه هستید دونه دونه استعداد تحصیلی یه رشته رو دست بگیریم و سوالاتشو حل کنیم و با هم سرشون بحث کنیم و پیش بریم؟

کار خوبیه شما شروع کنید Smile

سایر دوستان چه کسانی که کنکور دادن یا قصد دادنش رو دارن یا غیر از این (از اونجایی که سوالاتش جنبه هوش دارن) نیز می تونن همکاری کنن و خوشحال می شیم.

البته در یه تاپیک دیگه این کار رو انجام بدید لطفا. و ابتداش یه لینک به این تاپیک بدید تا کسانی که تمایل دارن سوالات رو دانلود کنن Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع