تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: BackTrack 5 - R2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
در مورد سیستم عاملی که اسمش رو گفتم، کسی اطلاعاتی داره؟
میخوام بدونم بهترین کارت شبکه برای Packet Injection تو این سیستم چیه که کاملا سازگار باشه و عیب و ایراد هم نده(Error نده)
روی لپ تاپ خودم، از روی USB بوت میکنم، نسخه 64 بیتی رو دارم
کدوم یکی از کارت های زیر بدرد من میخوره؟ :
ALFA AWUS036N
ALFA AWUS036NH
ALFA AWUS036NHR
ALFA AWUS051NH
یا اینکه اگر کارت بهتری میشناسین که با BT5R2 سازگاری کامل داشته باشه و سیگنال قوی هم بگیره بهم معرفی کنین

(امیدوارم کسی تو این سایت پیدا بشه که از این مطالبی که نوشتم سر در بیاره!!!)

چون میخوام کارت رو بخرم، به راهنمایی سریع نیاز دارم
ممنون از کمکتون
سلام

نظرم:

اولی خوبه
دومی و سومی کمی دنگ و فنگ دارن
آخری هم فک کنم سازگار نیس

من بودم بین این چهار تا اولی رو می خریدم...

بر حسب نیازتان انتخاب کنید....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو فروم بک ترک هم بگردید, چیزهایی خوبی هست.

از راهنماییتون ممنونم
اتفاقا کلی تو فروم بک ترک جست و جو کردم و مطالعه کردم
ولی اونجا هم خیلی ها با مودم هایی که تو R1 خیلی عالی کار میکردن، تو کار کردن تو R2 مشکل دارن
حالا من R2 رو دارم و باید یک مودم وایرلس بخرم که باهاش سازگاری کامل داشته باشه و از نظر قدرت سیگنال هم مناسب باشه
شما خودتون رو R2 کارت 036H رو تست کردید؟ یا کسی رو میشناسین که بدون مشکل تست کرده باشه و Packet Injection انجام داده باشه؟
فکر کنم کسانی که مشکل داشتند با لینک زیر مشکلشان رفع شده بود:

راستش تضمین نمی توانم بکنم برای شما

از آشیانه هم می توانید بگردید....
لطفا به
مراجعه بفرمایید. او.نجا به اندازه ی کافی ابزار و فیلم آموزشی برای بک ترک(نسخه ی لینوکس محبوب هکرها)هست. این سیستم ابزارهای زیادی داره .خودتون برید دنبالش مطلب زیاده. اونقدر زیاد که وقت نمی کنید به همه برسید.
لینک مرجع