تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست نمونه سوالات دروس ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام به همگی
نمونه سوال درس تحمل پذیری خطا یا همون نرم افزارهای مطمئن میخواستیم ; مرسی
من نمونه سئوال معماری پیشرفته می خواهم.ممنون
سلام من نمونه سوالات یا منابع کارشناسی ارشد آزمون کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه علم و صنعت نرم افزار را میخوام؟
(16 آذر 1391 03:47 ق.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی
نمونه سوال درس تحمل پذیری خطا یا همون نرم افزارهای مطمئن میخواستیم ; مرسی
هیچ کس نبود!؟
یا سلام خدمت همه دوستان. چند تا از نمونه سوالات درس فازی رو میذارم انشاا.. که مفید واقع بشه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی اگه تو حلش مشکلی بود بگید که جوابشو بهتون بگم. جواب ها رو بصورت فایل ندارم که بذارم . اما اگه کمکی خواستین در خدمتیم
سلام خدمت دوستان عزیزم. نمونه سوال درس " طراحی سیستمهای کم توان " دکتر علیرضا اجلالی(شریف) و یا خانم دکتر تیمارچی(شهید بهشتی) و یا هرجای دیگه ای که بتونه کمک کنه و همینطور نمونه سوال " آزمون و طراحی آزمون پذیر " دکتر خادم زاده رو در اسرع وقت نیاز دارم،لطف کنید و کمک کنید.مرسی.
سلام خدمت دوستان عزیزم. نمونه سوال درس " آزمون و طراحی آزمون پذیر " دکتر خادم زاده و همینطور نمونه سوال " طراحی سیستمهای کم توان " دکتر علیرضا اجلالی(شریف) و یا خانم دکتر تیمارچی(شهید بهشتی) و یا هرجای دیگه ای که بتونه کمک کنه رو در اسرع وقت نیاز دارم،لطف کنید و کمک کنید.مرسی.
دکتر خادم زاده یه جزوه ای دارند که تو اینترنت میتونید پیداش کنید. یه تعداد سوال هم داشت ولی ما هم که درس را باهاشون گذروندیم نه چیزی از کلاس متوجه شدیم نه از درس ایشان . بیشتر خودمون توی مقالات گشتیم تا ..... بنابراین جزوه و سوالات ایشان از بس بدرد نخور بود من در یک اقدام نمادین انداختمشون دور.Smile
در مورد سیستمهای مطمئن هم همینطور.Tongue
من که موضوع تزم هم ارتباط مستقیم با هر دوی این موارد داشت بعدا" مجبور شدم از اول هر دوتاش را خودم بخونم.
بنظرم اگه ایشان استاد درستون هستند دنبال سوالاتشون باشید در غیر اینصورت هیچ.

اگه جزوه شون را در این سالهای اخیر تغییر دادند یا خودشون کمی به روز شده اند را من خبر ندارم.
من این را بخودشون هم حضورا" در مرکز تحقیقات مخابرات رو در رو و با ذکر مطالبی که حتی اشاره هم نکرده بودند ، عرض کردم و ازشون خواستم اگه ممکنه دیگه این دو درس را قبل از مطالعه منابع جدید ارائه نکنند. خودشون حضور ذهن دارند که خیلی عصبانی شدندSad

البته این نظر کاملا" شخصی است . اگر لازمه بگید تا به خودم اخطار بدهم.
سلام
من نمونه سوال معماری پیشرفته و نرم افزار پیشرفته می خواستم..فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشه..
اگر کسی داره ممنون میشم کمک کنید..
سلام
بچه ها کسی جزوه یا نمونه سوال درس شبکه های عصبی دکتر منهاج دانشگاه امیر کبیر رو نداره نیاز فوری بهش دارم
ممنون میشم بخدا گیج گیجم
از بچه هایی که دانشگاه امیر کبیر هستن میشه یکی بهم یه پیام بده

ممنون
سلام من نمونه سوال درس نرم افزار پیشرفته دکتر هارون ابادی با دروس سیستم عامل توزیع شده و معماری پیشرفته دکتر صادق زاده را میخواهم مرسی
(24 دى 1391 09:05 ب.ظ)marjan_s نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من نمونه سوال درس نرم افزار پیشرفته دکتر هارون ابادی با دروس سیستم عامل توزیع شده و معماری پیشرفته دکتر صادق زاده را میخواهم مرسی
سلام
دکتر صادق زاده مستلزم این که جزوشون رو خوب بخونید و قاعدتا چیزی اضافه تر از جزوه نمیاره شاید یه سوال
دکتر هارون آبادی هم به همین شکل هستش بعلاوه اینکه اگه چیزی سرکلاس مطرح کرده و گفته داخل امتحان ممکن همچین چیزی بیارم و یادش رفته تدریس کنه حتما اونم برید بخونید
چون به احتمال زیاد میاره
سلام من برای درس سیستم عامل احتیاج به برنامه ای در مورد socket programing
و برای درس معماری هم احتیاج به یک شبیه ساری multi processorدارم اگر این پروژه هارو دارین لطفآ کمکم کنید
بچه ها کسی نمونه سوال پردازش تکاملی داره؟ البته یه نمونه سوال با فرمت پی دی اف 18 صفحه ای که مال سال 87 هست،تو چندتا سایت زدن. به جز اون کسی نمونه سوال دیگه داره؟ مال دکتر رضوی باشه که خیلی خوب میشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع