تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: محاسبات پاس نکرده ها چیکار کنن؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خیلی از بچه ها تو دانشگاه (شایدم ناپیوسته ها ) محاسبات عددی پاس نکردند، مثل من!! باید چیکار کنم! با کتاب تستوکنکور راهیان خداکرمی ک خریدم می خوام پیش برم.
باید تمامی فرمولای ریاضیاتو( مشتقات، انتگرالا، لگاریتما... ریشه ها ...)برای شروع بخونم ! چیا واس پایه لازمه؟! پس قبل این درس کلی باید نکات بخونم !!!!!
به نظر من بین دروس ریاضی ، ساده ترین درس همین محاسبات هستش.
فقط قلق داره .

نکات مفیدی در این لینک ها آمده که پیشنهادم اینه که بخونید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرم اگر اصلا پاس نکردید ب کتابهایی که ساده گفتند شروع کنید.دوستان دیگه هم توی تالار منابع برای این درس منبعهای متنوعی معرفی کردند(هرکدوم ساده تر بود همونو انتخاب کنید)
ولی برای این درس اصلا لازم نیست که به مباحث ریاضی مهندسی و کلا هرنوع ریاضی مسلط باشید.آشنا باشید کافیه
اگر با یک کتاب دلخواه، از اول مباحث "محاسبات عددی"شروع کنید خیلی هم ساده و روانه و تقریبا خیلی راحت دستگیرتون خواهد شد.به نظر من همه مباحثش رو بچه هایی که ریاضی مهندسی و ریاضی عمومی پاس کردند متوجه خواهند شد.فقط نیاز بهتمرین داره.نه از این جنبه که سخته بلکه به این خاطر که فرمولهاش زود از یاد میره و باید تمرین کرد تا موندگار بشه
برای کنکور از این درس نترسید.توی دروس ریاضی باید بیشترین درصدها رو از این درس بزنید.چون ریسکش کمه
به نظرم اگه پاس نکردین یا احساس خوبی نسبت به محاسبات ندارین حذفش کنین. خیلی ها این کارو می کنن!
من حس خوبی به همه دروس ریاضیات ندارم!!!!
فقط یکم به آمار فکر کنم علاقه داشته باشم...
حالا چی
منم اصلا این درس رو پاس نکردم . پایه ریاضی خاصی هم ندارم . فقط 2 بار کتاب راهیان ارشد رو خوندم و تونستم 2 یا 3 تا بزنم . سال قبل هم با همین مطالعه ، میشد 2 تا 3 تا زد .
کتاب راهیان کامل نیست اما خیلی ساده گفته ، خیلی روون تر از پوران هست اما پوران کامل تره .
(30 اردیبهشت 1391 08:58 ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط: [ -> ]من حس خوبی به همه دروس ریاضیات ندارم!!!!
فقط یکم به آمار فکر کنم علاقه داشته باشم...
حالا چی

حالا پس همه رو بخونین Big Grin آمارو که علاقه دارین خیلی خوب بخونین.
اما این درس راحتتره بقیه راضیاست به نظر من

اصلا ربطی به پاسیش نداره ینی واسه ما نداشت
(30 اردیبهشت 1391 11:50 ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط: [ -> ]اما این درس راحتتره بقیه راضیاست به نظر من

اصلا ربطی به پاسیش نداره ینی واسه ما نداشت

نمیشه گفت کدوم آسون هست . مثلا آمار خیلی وقت گیره اما معمولا با خوندش میشه خوب زد Smile
sky جان در تله ای که ما افتادیم 6ماه فقط داشتیم در مورد کنکور میخوندیم به جای درس خوندن نیفتیBig Grin
?????
این کجاش منفی داشت؟

علامت سوال واسه چی اسکای جان؟
من محاسبات رو پاس کردم از کتاب دکتر کرایه چیان می خوندیم.
به نظر منم ربطی به پایه ریاضی نداره فقط کافیه فرمول ها رو بلد باشی در حد جایگذاریه و اینکه سرجلسه سریع عمل کنی که اینم با تمرین زیاد بدست میاد.
منم محاسبات پاس نکرده بودم
3ماه آخر روزی یک ساعت از روی پوران می خوندم
اولش بنظرم برام سخت بود مثلا برای حل یک تست 45 دقیقه وقت گذاشتم که همه محاسباتشو خودم انجام بدم
ولی بعد دستم راه افتاد فهمیدم چی به چیه
مرور مطالبشم خیلی راحته
سر کنکور امسال هم سریع 2 تا تست زدم
به هیچ عنوان محاسبات حذف نکنین چون اولا احتیاج به پایه ریاضی نداره یه سری فرمول مشخص باید بلد باشین و اعداد داخلش بذارین
دوما هرچقدر سوالاشو بپیچونن بالاخره مطمئن باشید 1 تست میتونید بزنین
(03 خرداد 1391 09:33 ق.ظ)mr-sky نوشته شده توسط: [ -> ]این کجاش منفی داشت؟

علامت سوال واسه چی اسکای جان؟

آخه اصلا متوجه حرفات نشدم!!!! باور کن. دیگه ی منفی هم ک این حرفارو نداره Tongue
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع