تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معدل تاثير داده شده يا تاثير خواهند داد؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
معدل تاثیر داده شده یا تاثیر خواهند داد؟؟

جواب بدین ممنون میشم.Heart
داده شده.
(09 خرداد 1391 12:14 ق.ظ)sansho نوشته شده توسط: [ -> ]معدل تاثیر داده شده یا تاثیر خواهند داد؟؟

من فکر نکنم تاثیر داده باشند تا حالا
اگر این جور بود آنهایی که موقع انتخاب رشته معدلشان را تغییر می دهند چی؟
مثلا یکی هنگام ثبتنام زده 18 الان میزنه 13 ؟؟!!
(10 خرداد 1391 08:42 ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 12:14 ق.ظ)sansho نوشته شده توسط: [ -> ]معدل تاثیر داده شده یا تاثیر خواهند داد؟؟

من فکر نکنم تاثیر داده باشند تا حالا
اگر این جور بود آنهایی که موقع انتخاب رشته معدلشان را تغییر می دهند چی؟
مثلا یکی هنگام ثبتنام زده ۱۸ الان میزنه ۱۳ ؟؟!!

اصولا تاثیر داده شده و فکر میکنم با تغییر معدل هر فرد اون شخص مورد نظر دوباره تراز جدید میگیره و رتبه ها نهایی میشه
بله تاثیر داده شده.
کسایی که اعتراض به رتبه یا درصدشون کردن هم دوباره تصحیح میشن و بعد اگع نتیجه عوض شد بروز میشه رتبه های همه.
همچنین اونهایی که معدلشون رو اصلاح کردن.

خلاصه ممکنه رتبه ای که باهاش جایابی میشین یه چنتایی با رتبه ای که تو کارنامه میبینین متفاوت باشه.
یه سوال Huh

پس این که میگن گزینش نهایی بر این اساس --> است چیه؟ "" گزینش نهایی بر اساس 80 درصد تاثیر تراز کنکور و 20 درصد بر اساس معدل است""

البته من مطمئن نیستم و فکر میکنم توی گزینش نهایی که همون انتخاب رشته-گرایش (که شهریور ماه نتیجش میاد) هست،معدل تاثیر داده میشهSad

دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم Heart
منم فکر کنم تاثیر داده خواهد شد.
تاثیر داده شده تموم شد رفت...الان تنها چیزی که توی انتخاب رشته ملاک قرار میگیره رتبه داوطلب اه..مطمئن ام اینو...شک نکنید
منم ۱۴.۵ اه Smile
پس جریان این 20 - 80 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!Huh
سلام دوست عزیز
لطفا منطقی به سوالات دوستانمون جواب بدین آ خه مگه میشه که بیان اگه یه نفر معدلش رو تغییر داد رتبه اون نفر تغییر کنه و بعد رتبه های همه رو تغییر بدهند !!!!!!!! تا حالا حتی 1 بار هم اتفاق نیفتاده با اینکه این همه داوطلب معدل هاشون رو تصحیح می کنند
من مطمئنم و توی دفترچه دقیقا نوشته که نمره ی کل بر اساس ۸۰ درصد نمره ی علمی و ۲۰ درصد معدل موثر محاسبه شده این هم تصویری از دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته سال ۹۲ که مدرک این حرفمه :

[attachment=11092]

و این یعنی تاثیر داده شده و تمام شده
در ادامه همون دفترچه توضیح داده که نمره علمی یعنی چی.گفته نمره علمی شامل 80 درصد آزمون کتبی و 20 درصد معدل می باشد.این رتبه ها هم بر اساس نمره علمی هست.پس معدل تاثیر داده شده.
(14 خرداد 1391 10:32 ق.ظ)mrousta نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال Huh

پس این که میگن گزینش نهایی بر این اساس --> است چیه؟ "" گزینش نهایی بر اساس ۸۰ درصد تاثیر تراز کنکور و ۲۰ درصد بر اساس معدل است""

البته من مطمئن نیستم و فکر میکنم توی گزینش نهایی که همون انتخاب رشته-گرایش (که شهریور ماه نتیجش میاد) هست،معدل تاثیر داده میشهSad

دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم Heart

منم همین برداشت رو از این جمله داشتم .
ولی منطقی ش اینه که معدل واسه کارنامه اولیه هم تاثیر داده شده باشه .
لینک مرجع