تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه جدید سازمان سنجش در زمینه اصلاحیه دفترچه و ویرایش انتخاب رشته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 1391 می‌رساند که اطلاعیه این سازمان در خصوص رشته‌های تحصیلی جدید، اصلاحیات دفترچه راهنما و همچنین مهلت انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته آزمون مذکور روز پنجشنبه مورخ 11/3/91 در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درج خواهد شد.
لذا کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مزبور می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی فوق و با توجه به مفاد اطلاعیه مذکور، در خصوص انتخاب رشته اینترنتی خود اقدام نمایند.
یعنی می خوان ظرفیتا رو بیشتر کنن؟
(10 خرداد 1391 08:18 ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی می خوان ظرفیتا رو بیشتر کنن؟

یعنی باید دست نگه داریم تا فردا ....
شاید از کد رشته ما هم ظرفیت اضافه شده باشه
من شنیدم سال قیل همین اتفاق افتاده و بعضی هم انتخاب رشته کرده بودند و دیگه امکان ویرایش نبوده
پس باید دست نگه داریم ...
بچه ها تمدید میشه مهلت انتخاب رشته؟
این سوال من هم هست . امشب می خواستم انتخاب رشته کنم ولی الان دیگه دو دل شدم که دست نگه دارم یا نه .
کسی می دونه اگه تمدید نشه ، آخرین مهلت انتخاب رشته دقیقا چه ساعتی از فردا است ؟
(10 خرداد 1391 10:28 ب.ظ)ghaside نوشته شده توسط: [ -> ]این سوال من هم هست . امشب می خواستم انتخاب رشته کنم ولی الان دیگه دو دل شدم که دست نگه دارم یا نه .

اگه این اطلاعیه هم نمی آمد بازم تمدید میشد
تا 24 فردا
نمیشه ویرایش کرد؟ من اشتباه کردمSad نمیشه درست کرد دیگه؟!Sad
یکبار که امکان ویرایش دارید (اگه البته ازش استفاده نکردید)
(10 خرداد 1391 10:43 ب.ظ)CE91 نوشته شده توسط: [ -> ]یکبار که امکان ویرایش دارید (اگه البته ازش استفاده نکردید)

جدا؟ چطوری؟!Huh
(10 خرداد 1391 10:38 ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط: [ -> ]نمیشه ویرایش کرد؟ من اشتباه کردمSad نمیشه درست کرد دیگه؟!Sad
توی اطلاعیه اومده امکان ویرایش ...
پس می شه ویرایش کرد ولی فکر کنم فقط یه بار این امکان باشه
(10 خرداد 1391 10:38 ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط: [ -> ]نمیشه ویرایش کرد؟ من اشتباه کردمSad نمیشه درست کرد دیگه؟!Sad
تو سایتش نوشنه فردا میشه ویرایش کرد
(10 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 خرداد 1391 10:28 ب.ظ)ghaside نوشته شده توسط: [ -> ]این سوال من هم هست . امشب می خواستم انتخاب رشته کنم ولی الان دیگه دو دل شدم که دست نگه دارم یا نه .

اگه این اطلاعیه هم نمی آمد بازم تمدید میشد
تا ۲۴ فردا

تا 24 فردا که بوده. تمدید میشه؟
امکان ویرایش وجود داره.... نگران نباشید...
طلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با رشته‌های تحصیلی جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2)، اصلاحیات دفترچه راهنما و همچنین اعلام تمدید مهلت انتخاب رشته و ویرایش آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 1391
1391/03/10

سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 1391 می‌رساند که اطلاعیه این سازمان در خصوص رشته‌های تحصیلی جدید، اصلاحیات دفترچه راهنما و همچنین مهلت انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته آزمون مذکور روز پنجشنبه مورخ 11/3/91 در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درج خواهد شد.
لذا کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مزبور می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی فوق و با توجه به مفاد اطلاعیه مذکور، در خصوص انتخاب رشته اینترنتی خود اقدام نمایند.

مثلا واسه رشته IT دانشگاه امام رضا هم پذیرش داره اینم لینک (قابل توجه مشهدی ها)

(10 خرداد 1391 11:05 ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط: [ -> ]امکان ویرایش وجود داره.... نگران نباشید...

چطوری؟ کجا؟ فقط توضیح داده اما نداره!!؟Huh
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع