تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خطای select a system image backup در نصب ویندوز 7
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش خواستم رو سیستمم که روش xp نصب بود ویندوز ۷ نصب کنم, اما به دلایلی نصفه و نیمه نشد و منم بی خیالش شدم..
الآن که می خوام کله هارد درایومو فرمت کنم و ویندوز ۷ رو به عنوان ویندوز پایه نصب کنم..موقع نصب پیغام select a system image backup رو می ده. چه کار کنم؟
لطفا کمک کنید Smile
(13 خرداد 1391 07:34 ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش خواستم رو سیستمم که روش xp نصب بود ویندوز ۷ نصب کنم, اما به دلایلی نصفه و نیمه نشد و منم بی خیالش شدم..
الآن که می خوام کله هارد درایومو فرمت کنم و ویندوز ۷ رو به عنوان ویندوز پایه نصب کنم..موقع نصب پیغام select a system image backup رو می ده. چه کار کنم؟
لطفا کمک کنید Smile
new instal می زنین یا upgrade?
سلام. اگه مشکلش اینه که اجازه انتخاب درایو برای نصب رو نمیده منم این مشکلو داشتم. باید پارتیشن اون درایو رو حذف کنید و دوباره ایجاد کنید. بعد یکبار ریست کنید.
ممنون ازینکه جواب دادین..ولی اصلا به من امکان انتخاب رو نمی ده..من فیلم آموزشی نصب ویندوز 7 رو دیدم ولی طبق اون پیش نمی ره..بعد از load شدن خود به خود وارد system recovery obtion میشه..من می خوام اصن وارد این حالت نشه..ممکنه؟
(14 خرداد 1391 05:25 ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون ازینکه جواب دادین..ولی اصلا به من امکان انتخاب رو نمی ده..من فیلم آموزشی نصب ویندوز ۷ رو دیدم ولی طبق اون پیش نمی ره..بعد از load شدن خود به خود وارد system recovery obtion میشه..من می خوام اصن وارد این حالت نشه..ممکنه؟
یه CD جدید بگیرین.احتمالا شما DVD بک آپ استفاده می کنین
با یاد خدا
سلام برادران
چیزی که شما میگین زمانی اتفاق می افته که سیستم وقتی نمیتونه لود بشه سعی میکنه خودشو تعمیر کنه
چیزی که مهم هست اینه که شما در مسیر نصب کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب میکنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه repair بزنی وارد مسیری میشه که شما توش موندین اما اگه نصب رو بزنی وارد نصب میشه و نباید مشکلی داشته باشی

گذشته از اینها سیستم پارتیشن بندی و مدیریت دیسک ویندوز xp از 7 بهتره منظورم همون برنامه مدیریت دیسک که در سی دی ویندوز هست می باشد برای همین هست که افرادی که کار نصب ویندوز زیاد انجام میدن برای پارتیشن بندی از سی دی xp استفاده می کنن بعد دوباره ویندوز 7 رو اجرا و نصب می کنن
اگه xp دارین از اون استفاده کنین برای انجام پارتیشن بندی
ممنون از راهنماییهاتون Smile
لینک مرجع