تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اختلاف 16 درصد در درصدهای مشترک -چیکار کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به علت مشغله کاری زیاد وقت نکردم به درصد ها ریز بشم ، اما امروز که تعطیل بود و درصد ها رو بررسی کردم و کاغذهای که قبلا یاداشت کرده بودم و مقایسه کردم.
درصدهای هوش مصنوعی بدون کمترین اختلاف امده بود اما در قسمت مشترکات ۱۶ درصد اختلاف داشتم. به کلیدهای که دوستمون آقای یاسر زحمتش رو کشیده بودن نگاه کردم دیدم که حتی اون تستی که حذف شده من برای خودم به عنوان منفی در نظر گرفته بودم.
الان واقعا نمی دونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. چون این ۱۶ درصد می تونه روی دانشگاهی که قبول میشم خیلی تاثیر بگذاره. من رو صحیح زدن گزینه ها اطمینان کامل دارم و فقط یادمه ۳ تا سوال رو از پاک کن تو مشترکها استفاده کردم. لطفا بگید چه کنم. تا کی فرصت اعتراض هست؟ آیا فرصتی باقی مونده؟
فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.
(14 خرداد 1391 05:16 ب.ظ)pos نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.
فکر کنم گفته بودن تا ۱۵ خرداد امکان اعتراض هست.
(14 خرداد 1391 05:34 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1391 05:16 ب.ظ)pos نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.
فکر کنم گفته بودن تا ۱۵ خرداد امکان اعتراض هست.
همین کار رو هم کردم . امروز 14 هستش.
اما فکر نمی کنم با اون به نتیجه ای برسم.
وای خدا چقدر استرس دارم...........................................
وا چه حرفاHuh
منم با کلید که مقایسه میکنم تخصصیام (نرم) حدود ۱۵ درصد کمه !!!!
اعتراضم زدم ...
فکر نکنم اتفاق خاصی بیفته ، خیلی بهش امیدوار نباش .
من پارسال سنجش واسه اعتراض رفتم ولی حتی راهم ندادن داخل، پس اعصابتونو خورد نکنید که اگه میرفتید اوضاع بهتر میشد. امسال هم بچه ها رفتن بازم اتفاق خاصی نیفتاده.اعتراض اینترنتی هم که در واقع همون عملیاتی که قبلا انجام شده دوباره انجام میشه، که در این صورت هیچ فرقی نمیکنه. مگراینکه بتونید از طریق رسانه ای ،نماینده ای، یا موارد دیگه اقدام کنید تا اسکن کارنامه رو بهتون بدن، که اینم احتمالش به صفر نزدیکه.
البته تا جایی که حضور ذهن دارم شما هر وقت بتونید درصدای درستتونو ثابت کنید احتمالا سنجش اون وسطا یه کاری واستون میکنه.(همونطور که میگه هر وقت معلوم شه مدارکتون مشکل داره ثبت نام کن فیکون میشه!!!!!)
امسال اوضاع خیلی وخیمه.....خدا به خیر بگذرونه
بنظرم باید از هر راهی اعتراض خودمان را به گوش سازمان سنجش برسانیم. واقعا قرار دادن تصویر کارنامه آنچنان کار سختی برای سنجش نیست. فقط نکته اینجاست : اگر تصویر کارنامه و کلید نهایی را داشته باشیم، آنگاه مدرک کافی برای شکایت از سنجش وجود خواهد داشت.

پیشنهاد می کنم از طریق سازمان بازرسی کشور ---> در خواست تصویر کارنامه و کلید نهایی را بدهیم.

(14 خرداد 1391 04:43 ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط: [ -> ]فقط یادمه ۳ تا سوال رو از پاک کن تو مشترکها استفاده کردم. لطفا بگید چه کنم. تا کی فرصت اعتراض هست؟ آیا فرصتی باقی مونده؟
اگر این 3تا سوال منفی حساب کنید ---> درصد اعلام شده درست در میاد ؟
منم همین مشکلو دارم.
نمیدونم این اعتراضا اثری داره یا نه.
قسمت ریاضات رو 7 تا شو زدم.برام همشو درست زده.درصورتی که سابقه نداشته بتونم تستای محاسبات وگسسته رو بدون غلط بزنم! مطمینم حداقل یکی دوتا شو غلط زدم! اصلا نتیجش درست نیست! درصد ریاضیمو زده44!
مشترکامم خیلی درصدمو پایین زده!زده 20.نمیدونم چیکار کنم.
انگار درصدای ریاضی ومشترکام جابجاشده.
به نظرتون ارزش داره فردا پاشم برم تهران؟
به نظرتون بهترین راه پیگیری چی می تونه باشه؟

نمی دونم دقیق حساب نکردم . الان حساب می کنم ببینم چی در میاد .اگه درست در بیاد این نظریه "خطای دستگاه های اسکن " قوت می گیره
(15 خرداد 1391 09:15 ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون ارزش داره فردا پاشم برم تهران؟
به نظرتون بهترین راه پیگیری چی می تونه باشه؟

(15 خرداد 1391 11:01 ق.ظ)kavehn نوشته شده توسط: [ -> ]
نمی دونم دقیق حساب نکردم . الان حساب می کنم ببینم چی در میاد .اگه درست در بیاد این نظریه "خطای دستگاه های اسکن " قوت می گیره
میخوای بری برو من رفتم اما فایده نداشت یعنی اگه پ ا ر ت ی نداشته باشی اصلا اجازه ورود بهت نمیدن میگن برو کوچه پشتی یه برگه رو پر کن همین .تازه ما مشکلمون اینه که اسکن کارنامه رو نمیدن بهمون . من با پ ا ر ت ی هم نتونستم این کار رو انجام بدم . امروز یکی دیگه از تخصصیا(سوال3 طراحی) رو بازم همونجور اشتباه شده AngryAngry یعنی هر چی بیشتر فکر می کنم بیشتر ناراحت میشم بهتره همون اعتراض رو بدی هر چند که اونم فایده نداره .
ممنون یاسر جان .فرداشب راه میافتم میرم تهران. صبح میرم همون کوچه پشتی یه نامه می نویسم. دمه در هم وا میستم ببینم این رییس سنجش رو ببینم دوتا درشت بهش بگم.
لینک مرجع