تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مصاحبه با رتبه ي 15 تجارت و 13 شبكه ارشد 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
موفق باشی دوست خوبم. ایشالا دکترا(البته فراتر از مرزها)!!
(24 خرداد 1391 06:47 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]موفق باشی دوست خوبم. ایشالا دکترا(البته فراتر از مرزها)!!

یاسر جان فکر کنم با این علی اقا هم دانشگاهی بشید.
انشالا هردوتون موفق باشید
(24 خرداد 1391 10:09 ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1391 06:47 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]موفق باشی دوست خوبم. ایشالا دکترا(البته فراتر از مرزها)!!

یاسر جان فکر کنم با این علی اقا هم دانشگاهی بشید.
انشالا هردوتون موفق باشید
جدی میگی مجتبی؟ چه سعادتی Big Grin
تبریک میگم. موفق باشید
میشه بگید چند بار کنکور ارشد دادید؟
(15 خرداد 1391 01:14 ق.ظ)homa نوشته شده توسط: [ -> ]معماری: یوسفی ، یکمی مانو و ویس های دکتر اجلالی که هاتف عزیز زحمت آپلودش رو کشید من برای من همون روزهای پست کردن.
مرسی، شما لطف دارید.
(05 تير 1391 07:06 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 خرداد 1391 01:14 ق.ظ)homa نوشته شده توسط: [ -> ]معماری: یوسفی ، یکمی مانو و ویس های دکتر اجلالی که هاتف عزیز زحمت آپلودش رو کشید من برای من همون روزهای پست کردن.
مرسی، شما لطف دارید.

سلام
سیستم امسال سخت بود چطور 100 زدید؟ چی خوندید که موثر بود؟
2 ping کرده بودم

همون کتابها که تو مصاحبه گفته بودم.
با عرض تبریک خدمت کاربر گرامی
من 2 سوال داشتم اونم اینه که نام دقیق کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت چیه؟ آخه 2تا کتاب سیستم عامل داره!!! و سوال دیگه اینکه این موسوی (پوران) همون کتاب موسسه پوران پژوهش هستش؟ ممنون میشم اگه به این 2 سوالم جواب بدین
کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت انتشارات پارسه . جلدش مشکی هست

موسوی (پوران) همون کتاب موسسه پوران پژوهش هستش: آره همونه.
(22 تير 1391 05:51 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت انتشارات پارسه . جلدش مشکی هست

موسوی (پوران) همون کتاب موسسه پوران پژوهش هستش: آره همونه.
ممنونم
اکثر بچه ها و من م۳ خودتیم اینه از مصاحبه لذت بردیمWink
دو پینگ ؟
خب چرا دعوا دارید اخه منم سیستم عامل زیاد خوندم اما نتونستم جواب بدم به نظرم سوالا سبکش عوض شده بود
من تو سیستم و معماری مشکل دارم اگه کسی راهنمایی داره بگه امسال ازهمین الان انجام بدم
ممنون میشم راهنمایی کنید
بهتون تبریک میگم.کتاب رانکوهی کدوم فصلاش حذفه؟؟احساس میکنم مطلب اضافی زیاد داره
(10 مرداد 1391 08:46 ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط: [ -> ]بهتون تبریک میگم.کتاب رانکوهی کدوم فصلاش حذفه؟؟احساس میکنم مطلب اضافی زیاد داره

مهم این نیست که کجاش حذف هست مهم اینه که کجاشو بخونی
ببین این فصل ها رو من از رو رانکوهی خوندم

نمی دونم کدوم فصل هست اما فصلی که در مورد کلید اصلی و کاندید و ... میگه اونم خوب بود
SQL
جبر رابطه ای
حساب رابطه ای ==> این حساب رابطه تو کنکور 90 آی تی ازش سئوال آمده و و تو کنکورهای قبلی آی تی تا اونجای که من دیدم هیچ اثری ازش نبود به نظرم مباحثش هم سخت باشه یعنی کتابی که خوب گفته باشه من پیدا نکردم و کلا باش مشکل داشتم یه کتاب خوب واسه این قسمت پیدا کن.
نرمال سازی من تا آخر قسمتی که BCNF رو میگه خوندم.

بعدش هم مقسمی رو بخون.
(10 مرداد 1391 12:32 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]حساب رابطه ای ==> این حساب رابطه تو کنکور ۹۰ آی تی ازش سئوال آمده و و تو کنکورهای قبلی آی تی تا اونجای که من دیدم هیچ اثری ازش نبود
سال 86 تو آی تی ازش سوال اومده بوده.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع