تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معرفی افزونه برای پیگیری راحت تر ارسالها در مانشت(4/91)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
می خوام یه اکستنشن از گوگل کروم رو واستون معرفی کنم.که کارتون رو با سایت هایی مثل مانشت خیلی راحت تر می کنه.
با این اکستنشن وقتی کسی به پست شما پاسخ میده و یا در یک موضوع مشترک هستید و ارسال جدیدی میاد واستون یه نوتیفیکیشن کنار گوگل کرومتون میاره.
از دست رفرش کردن و یا ایمیل باز کردن و یا دستی نگاه کردن هم راحت می شید.
احتمالا واسه بقیه مرورگر ها هم اکستنشن داشته باشه اسمش Tapatalk هست و لینکش هست :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم به دردتون بخوره.
سیستم فروم مانشت چیه..phpbb؟؟
تشکر از آقای مجید... برای فعال شدن هم یه بار فکر کنم باید صفحه‌ی اول مانشت رو ببینند.

سیستم فروم MyBB هست.
(01 تير 1391 04:13 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]سیستم فروم مانشت چیه..phpbb؟؟

سلام دوست من
نه PhpBB نیست. MyBB هست.
به نظر من PhPBB از MyBB بهتره.
قضیه این آپلود کردنه اون ۲ تا پوشه چیه؟ کجای دلم بزارم اونارو؟؟
من که کروم رو نصب کردم خودش بهم پیغام داد و نصبش کردم...توصیه میکنم بقیه هم نصب کنند.خصوصا مدیران.

آقا مجید ممنون بابت اطلاع رسانی Smile

فقط کاش عنوان تاپیک رو مرتبط تر میزدین Smile
(01 تير 1391 04:43 ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]من که کروم رو نصب کردم خودش بهم پیغام داد و نصبش کردم...توصیه میکنم بقیه هم نصب کنند.خصوصا مدیران.

درود بر شما
خواهش میکنم.
حق با شماست.راستش عنوان خاصی به ذهنم نرسید که کوتاه باشه و کارایی رو نشون بده.
شما اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگید تا تعویضش کنیم.
آره خود کروم به من 2 3 روز پیش پیغام داد انگار که نصبش کنم! فکر کردم به همه پیغام داده! موزیلا چنین چیزی نداره؟
ممنون.برای موزیلا(که مرورگر خودم هست) من خیلی دنبال انواع پلاگینهای مختلف بودم ولی این نمونه برنامه را ندیدم.
دکتر هم قبلا وصل شدن مانشت به تپاتالک را خبر داده بودند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عنوان پیشنهادی من(البته هرجور تمایل دارید) :
"پیگیری آسانتر ارسالها در مانشت" یا "معرفی اکستنشن برای پیگیری راحت تر ارسالها در مانشت"
(01 تير 1391 05:33 ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 تير 1391 04:43 ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]من که کروم رو نصب کردم خودش بهم پیغام داد و نصبش کردم...توصیه میکنم بقیه هم نصب کنند.خصوصا مدیران.

درود بر شما
خواهش میکنم.
حق با شماست.راستش عنوان خاصی به ذهنم نرسید که کوتاه باشه و کارایی رو نشون بده.
شما اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگید تا تعویضش کنیم.
راستش نمیشه خیلی یه عنوان کوتاه گفت(حداقل به ذهن خودم که نمیرسه Big Grin )
افزونه ای برای کار با انجمن مانشت
یا
نوتیفایر مانشت Big Grin
اشکال نداره حالا توی تیتر اسم مانشت رو بیارم بعد بگیم واسه همه ی انجمن هاست Big Grin
اطلاع از ارسالهای جدید
لینک مرجع