تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
ممنون. در مورد دروسی که اشاره کردید منابعش مشخصه؟ سر فصل ها؟ اساتیدش؟ چطور میتونم اطلاعات بیشتری به دست بیارم؟ مخصوصا از شریف و امیر کبیر. راستش من رتبم 100 شده ولی با توجه به رتبه اولی بودن احتمال اینکه شریف یا امیر کبیر بیارم هست. میخواستم از قبل یه کم اطلاعات داشته باشم. تو کارشناسی مدار الکتریکی پاس نکردم برای کنکور هم نخوندم. یکی از دوستان گفت خیلی مهم نیست. یه سوال دیگه هم اینکه تو کدوم درسا ریاضی و آمار مهمه و رو کدوم مباحث بیشتر باید مسلط باشم. متلب تا چه حدی باید بلد باشم و چه مباحثی؟
در ضمن از کسایی که وقت میذارن و به دیگران کمک میکنن تشکر میکنم.حیف شد که من بعد از کنکور با مانشت آشنا شدم. محیط خوبیه و همه بدون چشمداشت به هم کمک میکنن.
اول بزارید مشخص شه کجا قبول میشید!
(03 تير 1391 01:45 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]اول بزارید مشخص شه کجا قبول میشید!

مباحث ریاضی آمار و متلب فکر نمیکنم به جایی که قبول میشم بستگی داشته باشه. هر جا قبول بشم با توجه به نقاط ضعفم باید از الان یه فکری بکنم!
(04 تير 1391 12:17 ق.ظ)f_h نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 تير 1391 01:45 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]اول بزارید مشخص شه کجا قبول میشید!
مباحث ریاضی آمار و متلب فکر نمیکنم به جایی که قبول میشم بستگی داشته باشه. هر جا قبول بشم با توجه به نقاط ضعفم باید از الان یه فکری بکنم!
متلب در حد آشنایی و انجام کارهای معمول کافیه. از ریاضی بیشتر آمار و احتمال و جبر خطی به کار میاد(بعضی شاخه ها نیاز به قسمت های دیگه از ریاضی داره). کارای مفید دیگه اینه که تو زمینه های مختلف هوش کار کنید که ببینید به چی علاقه دارید(که البته بستگی به جایی که قبول میشید هم داره)و همینطور استراحت کنید.
فعلا همینا به ذهنم میرسه.
مرسی از لطفتون
سلام بچه ها کسی میتونه منو واسه سر در گمی تو انتخاب گرایش واسه ارشدم کمک کنه؟ من خوذم بین گرایش هوش و نرم افزار دچار تردید بودم که در نهایت تصمیم گرفتم هوش بخونم.که چند روز پیش با یه مشاور صحبت کردم که بهم گفت هوش همه مباحثش جدیده و هم قبولیش و هم در دانشگاه خیلی سنگینه!!!!!!!!!!!!!!!!! از بچه هایی که دارن میخونن کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟Sad
قبولی هوش که آسون تره ، در دانشگاه هم من سختی خاصی ندیدم (معدل من خیلی بالا نیست) ولی طوری نیست که به خاطر مشروطی اخراج بشی
(20 تير 1391 10:08 ق.ظ)max_15s نوشته شده توسط: [ -> ]قبولی هوش که آسون تره ، در دانشگاه هم من سختی خاصی ندیدم (معدل من خیلی بالا نیست) ولی طوری نیست که به خاطر مشروطی اخراج بشی

شما از درس های هوش شکایت ندارین؟
خوب یه دانشجو از شیراز می گفت سخته چند تا از همکلاسیاش ترم اول تمام درس ها رو افتادن و...
میشه در مورد درس هاتون برام توضیح بدین (برای انتخاب گرایشم خیلی مهمه)
ممنون
به من این سه تا درس رو دادن برای ترم اول
هوش مصنوعی پیشرفته
پردازش تکاملی
تصویرپردازی رقمی
کسی میدونه از این درسا کدوم رو میشه حذف کرد و به جاش چی میشه برداشت؟ اصلا به ترم اولی ها اجازه حذف و اضافه میدن؟
واقعا برنامم بده چهار روز در هفته کلاس دارم هر روز 2 ساعت!!!!!
(19 شهریور 1391 12:32 ق.ظ)khashaya نوشته شده توسط: [ -> ]به من این سه تا درس رو دادن برای ترم اول
هوش مصنوعی پیشرفته
پردازش تکاملی
تصویرپردازی رقمی
کسی میدونه از این درسا کدوم رو میشه حذف کرد و به جاش چی میشه برداشت؟ اصلا به ترم اولی ها اجازه حذف و اضافه میدن؟
واقعا برنامم بده چهار روز در هفته کلاس دارم هر روز ۲ ساعت!!!!!

ترم اول که حساب کاربری مارو فعال نکردن.حتی در زمان حذف و اضافه.البته زیاد فرقی نداره !!!!
توی دانشگاه کرذستان هر ترم فقط سه درس ارائه میشه و همون سه درس رو میشه برداشت !!!!
توی دانشگاه کردستان هیچ تنوعی درسی ندارید و به نوعی میشه گفت حق انتخاب ندارید !!!! درس هایی رو که ارائه میشن از الان تا انتها مشخصه !!!!
برای ساعت کلاسی هم اگه همه همکلاسی ها موافقت کنن میتونید استادا رو راضی کنید که سه روز در هفته کلاس داشته باشید.هم دوره ای های من با اصرار فراوان اینکارو کردن
(20 شهریور 1391 02:06 ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1391 12:32 ق.ظ)khashaya نوشته شده توسط: [ -> ]به من این سه تا درس رو دادن برای ترم اول
هوش مصنوعی پیشرفته
پردازش تکاملی
تصویرپردازی رقمی
واقعا برنامم بده چهار روز در هفته کلاس دارم هر روز ۲ ساعت!!!!!

ترم اول که حساب کاربری مارو فعال نکردن.حتی در زمان حذف و اضافه.البته زیاد فرقی نداره !!!!
توی دانشگاه کرذستان هر ترم فقط سه درس ارائه میشه و همون سه درس رو میشه برداشت !!!!
توی دانشگاه کردستان هیچ تنوعی درسی ندارید و به نوعی میشه گفت حق انتخاب ندارید !!!! درس هایی رو که ارائه میشن از الان تا انتها مشخصه !!!!
برای ساعت کلاسی هم اگه همه همکلاسی ها موافقت کنن میتونید استادا رو راضی کنید که سه روز در هفته کلاس داشته باشید.هم دوره ای های من با اصرار فراوان اینکارو کردن

چقدر بده اینجوری Sad
یعنی هیچ راهی برای حذف و اضافه نیست؟ حالا چرا اینقدر کلاسارو پخش کردن؟ آخه یعنی چی هر روز فقط 2 ساعت!!!!
راستی من آموزش محور قبول شدم میگن آموزش محور دیگه پایان نامه نداره می خوام ببینم به جای اون 6 واحد پایان نامه ماها 6 واحد درس پاس می کنیم یا کلا 6 واحد کمتر داریم؟
(20 شهریور 1391 11:56 ب.ظ)khashaya نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر بده اینجوری Sad
یعنی هیچ راهی برای حذف و اضافه نیست؟ حالا چرا اینقدر کلاسارو پخش کردن؟ آخه یعنی چی هر روز فقط ۲ ساعت!!!!
راستی من آموزش محور قبول شدم میگن آموزش محور دیگه پایان نامه نداره می خوام ببینم به جای اون ۶ واحد پایان نامه ماها ۶ واحد درس پاس می کنیم یا کلا ۶ واحد کمتر داریم؟

استادا سمتهای دیگه ای هم دارن.مثلا یکیشون رئیس دانشکده هستش.خب چون تعداد استادا کم هستش مجبورا اینطوری کلاس ها رو بزارن
آموزش محور پایان نامه نداره و به جای اون درس پاس میکنن
سلام به همه.من کارشناسیمو تو یه موسسه غیر انتفاعیه بسیار سطح پایین گرفتم.کلا به ما چیزی یاد ندادن هر چی بوده خودمون خوندیم.از دوستانی که دارن ارشد هوش میخوونن میخواستم بپرسم بجز متلب نرم افزار های خاص دیگه ای هست که تو ارشد لازم بشه و باید آشنا باشیم؟؟؟؟؟دروس عملی هم هست یا فقط تئوری هستن درسا؟؟؟؟؟اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
با سلام
دوستان لطفا من را در انتخاب دروس راهنمایی کنید.
برای انتخاب ۹ واحدبرای ترم اول از بین دروس گروه ۱ کدام موارد را مناسب می دانید؟
هوش مصنوعی پیشرفته-یادگیری ماشین- شبکه های عصبی-روش ها و سیستم های فازی-پردازش تکاملی
۹ واحد به این دلیل است که دروس جبرانی هم دارم.
(16 بهمن 1391 02:51 ق.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
دوستان لطفا من را در انتخاب دروس راهنمایی کنید.
برای انتخاب ۹ واحدبرای ترم اول از بین دروس گروه ۱ کدام موارد را مناسب می دانید؟
هوش مصنوعی پیشرفته-یادگیری ماشین- شبکه های عصبی-روش ها و سیستم های فازی-پردازش تکاملی
۹ واحد به این دلیل است که دروس جبرانی هم دارم.
عزیز چند جا سوالت رو تکرار میکنیییییییییییییییییییییییییییییییییی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع