تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic

کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن
فصل های 25 تا 32
من مجددا" از دوستان عزیز استدعا دارم اگه کسی میتونه باین دوست و مانشتی محترم کمک کنه. ظاهرا" مشکلشون با ایندرس جدی است. پیشاپیش از همه تون ممنونم.
من در این باره نمی توانم کمکی بکنم.
ولی فکر می کنم برای به نتیجه رسیدن بایید با جزییات بیشتری درخواستتان را مطرح می کردید. مثل کدام شهر و ...
شهر فرق نمیکنه
من به صورت مجازی میخوام
من هزینش میدم بهتون
التماستون میکنم کمکم کنید
بله امتحان دارم
یا تدرسی خوصوصی میخوام
یا voic میخوام
التماستون میکنم
بچه ها کسی اینجا این درس رو نگذرونده؟ یا از دوستاش کسی نیست که این درس رو داشته باشه به این بنده خدا کمک کنه Sad
التماستون میکنم
شما کتاب رو خوندی؟

یعنی هیچی ازش نفهمیدی؟

هر جاشو که نفهمیدی بیا یه تاپیک باز کن و بگو ؟

اونجوری سریعتر مشکلت حل میشه و گرنه اینجا هر چقدر هم خواهش کنی فکر نکنم کسی اینقدر وقت داشته باشه که کل کتابو واست توضیح بده ...
حالا سرفصلاش چی هست؟
موضوعاتش
شیوه های رسمی
اطاق پاک
مبتنی برا اجزاCBSE
خادم و مخدوم
مهندسی وب
مهندسی مجدد
به کمک کامپیوتر CASE/
راهی فرا رو

دانلود فصل ها
یعنی جزوه به دردتون نمیخوره ؟

مثلا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جزوه نمیخوامم
یا استاد میخوام
یا VOIC

این جزوات این مباحث شمامل نمیشه
امیدوارم که استاد یا ویس پیدا کنید.

یه نگاهی هم به این اسلایدها بندازید:

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع