تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب سود کمپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید ایا کتاب نظریه زبانها از سود کمپ ترجمه شده؟بهترین ترجمه اش از کیه؟ممنون
(12 تير 1391 12:02 ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان خسته نباشید ایا کتاب نظریه زبانها از سود کمپ ترجمه شده؟بهترین ترجمه اش از کیه؟ممنون

آره ترجمه شده / سید حجت ا... جلیلی ترجمه کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(نمی دونم خوبه یا نه؟)
به نظر من کتاب بسیار خوبیه من برای ارشد از همین کتاب استفاده کردم
موفق باشید
من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .
(12 تير 1391 09:01 ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط: [ -> ]من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .
سلام شما که این کتاب رو خوندید، با خوندن اثبات هاش مشکل نداشتید، آخه هر دو قدم اومده اثبات هایی رو به شکلی که من ازش سردرنمیارم نوشته بعد هم گفته به استناد آن پیش قضیه یا تعریف فلان مطلب این می شود.
آیا باید این اثبات ها رو هم حفظ باشیم یا همین که بفهمیم کافیه؟
(13 تير 1391 08:53 ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 تير 1391 09:01 ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط: [ -> ]من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .
سلام شما که این کتاب رو خوندید، با خوندن اثبات هاش مشکل نداشتید، آخه هر دو قدم اومده اثبات هایی رو به شکلی که من ازش سردرنمیارم نوشته بعد هم گفته به استناد آن پیش قضیه یا تعریف فلان مطلب این می شود.
آیا باید این اثبات ها رو هم حفظ باشیم یا همین که بفهمیم کافیه؟
نه نیاز به اثبات خوندن نیست مگه اینکه خودت علاقه داشته باشی Smile

اما یادمه همین حرف ها رو هم اون اوایا از زبان دکتر در مانشت خوندم خلاصه سودکمپ مکمل لینز هست توصیه دارم حتما کنار لینز روش کار کنید
لینک مرجع