تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ایا امکان تغییر انتخاب ها بعد از تغییر رشته وجود دارد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
بچه ها میخواستم بدونم آیا با مراجعه به سنجش امکان تغییر انتخاب رشته وجود داره؟ سابقه داشته تا حالا؟

اگه راه حلی وجود داره لطفا کمک کنید.
باید درخواستتون رو پست کنید واسشون
کد پستی:
1314-15875
اگه حضوری برم بهتر نیست؟
جوابگو نیستند.مورد مشابه بوده واسم
هیچ رقمه تغییر نمی دن انتخاب رشته رو من خودم با هزار جور پارتی رفتم اما نشده
تنها کاری که می کنن حذف اولویت هاست.

پشیمون شدی از اصفهان ؟
(14 تير 1391 10:22 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]تنها کاری که می کنن حذف اولویت هاست.
حذف اولویت یعنی چی؟
به من که گفتن باید پست کنی!
(14 تير 1391 10:28 ق.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 تير 1391 10:22 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]تنها کاری که می کنن حذف اولویت هاست.
حذف اولویت یعنی چی؟
به من که گفتن باید پست کنی!

حذف اولویت فرض کن اولویت اولتو حذف کنی بعد انتخاب رشته از اولویت دومت شروع میشه

باید نامه تون رو فاکس کنید به این شماره 02636182361 البته اگه هنوز تاریخ درخواست حذف نگذشته باشه واسه اینکه تاریخش رو بدونی زنگ بزن به این شماره 02636182359 مسئول دفتر اداره ثبت نام.
شما هم فاکس کردید؟جواب ندادند یا نتیجه نداد؟و یه سوال دیگه:واسه کنکور سراسری این کارو کردید یا ارشد؟
(14 تير 1391 10:22 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ رقمه تغییر نمی دن انتخاب رشته رو من خودم با هزار جور پارتی رفتم اما نشده
تنها کاری که می کنن حذف اولویت هاست.

پشیمون شدی از اصفهان ؟

نه / ولی میخوام صنعتی اصفهانو اول بزنم
یک نامه بزن که کد رشته های که قبل از صنعتی اصفهان زدی رو می خوای حذف کنی (کد رشته های که می خوای حذف کنی رو بنویس)با کپی شناسنامه و کپی کارت ملی فاکس کن اون شماره که تو ارسال ۷ گفتم ، امضا اثر انگشت هم بزن، شماره پرونده رو هم تو نامه بنویس.

(14 تير 1391 11:13 ق.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط: [ -> ]شما هم فاکس کردید؟جواب ندادند یا نتیجه نداد؟و یه سوال دیگه:واسه کنکور سراسری این کارو کردید یا ارشد؟
واسه ارشد همین امسال، کلا نتیجه نداد
کلا 2 جور تغییر میدن: 1- اولویت حذف می کنن 2- اونایی که انتخاب رشته نکردن نامه میدن و واسشون انتخاب رشته می کنن
(14 تير 1391 11:26 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]یک نامه بزن که کد رشته های که قبل از صنعتی اصفهان زدی رو می خوای حذف کنی (کد رشته های که می خوای حذف کنی رو بنویس)با کپی شناسنامه و کپی کارت ملی فاکس کن اون شماره که تو ارسال ۷ گفتم ، امضا اثر انگشت هم بزن، شماره پرونده رو هم تو نامه بنویس.

من اصلاً صنعتی نزدم / سه تا انتخاب کردم / اصفهان-شریف-تهران / حالا میخوام صنعتی اصفهانو اضافه کنم

یعنی نمیشه هیچ کارش کرد؟
اصلا نمیشه، بیخود هم دنبالش نرو که علافی فقط با تماس به اون شماره هم همین که من نوشتمو بهت میگه.
اگه پشیمون شدی و نمی خوای اصفهان بخونی اولویت اولتو حذف کن
ما که اساسی دنبالشیم
هیچ کس جواب نمیده ، فقط میگن تا شهریور صبر کنید.
حضوری که اصلا راه نمیدن بری تو سنجش
(14 تير 1391 11:18 ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط: [ -> ]نه / ولی میخوام صنعتی اصفهانو اول بزنم
چی شد به این نتیجه رسیدین که صنعتی بهتره؟

ایشالا کارتون درست بشه.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع