تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جلسه چهارم :ساختارهاي داده خطي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
خوبید؟
ظاهرا" گروهها بخاطر کوئیزهای من خیلی خلوت هست.یعنی بیشتر دوستان ترجیح میدن فقط ناظر باشند.
الآن از دوستان هستند؟
سلام نه ما هستیم الان شلوغش میکنیم...Big Grin
(13 مرداد 1391 10:43 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]ظاهرا" گروهها بخاطر کوئیزهای من خیلی خلوت هست.یعنی بیشتر دوستان ترجیح میدن فقط ناظر باشند.
الآن از دوستان هستند؟
سلام ، نماز روزتون قبول حق، و عرض خسته نباشید.

تمام تلاشم رو کردم تا امروز برای اولین بار تو این گروه ها باشم ولی زیاد آمادگی ندارم.
(13 مرداد 1391 10:47 ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]حالا نمیشه توسایت بذارین؟
سوالات که هست .
مانیز حضور داریم . Smile
سلام.خسته نباشید.بفرمایید.تا وزنه برداری شروع نشده بفرمایید.Smile
در مورد مبحث این جلسه هیچکدامتون سوالی نفرستادین. نکنه نمیخونید؟Huh
ولی از بخش معادلات بازگشتی و پیچیدگی هنوز سوالاتی مونده.
بعضی هم گفتند بخاطر کوئیز ترجیح میدن فقط نگاه کنند.
تو این جلسه اول یه سوال حضوری در مورد داده ساختارهای خطی میذاریم و بحث میکنیم .ببینیم چی میشه. شاید هم دیده باشید.
اگه نظری دارید بفرمایید تا من سوال را تایپ کنم.
بله درست میگن
لطفا سوالات رو بذارین تا بعد بریم که انشالا ایران برنده میشه
بیشتر شبیه مسابقه دوووو هستتتتت...........Big Grin
راستش مبحث این جلسه قسمتی تا حدودی راحت بود . سوالاش سخت نبود که !
(13 مرداد 1391 10:51 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد مبحث این جلسه هیچکدامتون سوالی نفرستادین. نکنه نمیخونید؟Huh
تو این جلسه اول یه سوال حضوری در مورد داده ساختارهای خطی میذاریم و بحث میکنیم .ببینیم چی میشه. شاید هم دیده باشید.

نه بابا میخونیم اما یکم کم کاری میکنیم شما ببخشید...Big Grin
(13 مرداد 1391 10:51 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد مبحث این جلسه هیچکدامتون سوالی نفرستادین. نکنه نمیخونید؟Huh

من یه سوال براتون فرستادم البته چند روز قبل در مورد الگوریتم جستجوی دودویی در آرایه ها به صورت pdf
ماتریس n *n که بجز عناصر بالای قطر اصلی و عناصر قطر اصلی سایر عناصر صفر باشند ماتریس هسنبرگ نامیده میشود. اگر عناصر غیر صفر را بصورت ستونی در یک آرایه یک بعدی ذخیره کنیم ، عنصر Hess(i,j که عنصر غیر صفر ماتریس است در چه اندیسی از بردار ذخیره خواهد شد.
میخواهید بدستش بیارید.
دوستان حلاشون را بذارند . که اگه میخواهید برید منتظر نشید.
اگه مایلید مسابقه ببینید حل هاتون را برایم بفرستید.
چند تا سوال دیگه هم هست که براتون ایمیل میکنم. تو هفته حلش کنید.
ساعت 23:15 بر میگردم.
اول چون بصورت ستونی ویک بعدی باید طبق فرمول حل بشه که:j*j-1/2+iفکرکنم همینه.البته اگر از 1شروع بشه.واگرازصفرشروع بشه باید آخرش منهای1بشه.
درسته؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع