تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حذف پستهاي نامرتبط به موضع تاپيكها از داخل تاپيكها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز
مدیران مکررا" اعلام میکنند که تعداد پستهای نامرتبط در تاپیکهای درسی زیاد هست و از اینکه حذف بشن و موجب اعتراض افراد از بابت کم شدن پستهاشون بشه نگرانند. من از طرف شما مکررا" گفتم که این اتفاق نمی افته.Tongue
بنابراین اگه تعداد پستهاتون چند تایی کم میشه مربوط به حذف پستهای نامرتبط یا چتها و احوالپرسیهایی است که در تاپیکهای درسی انجام دادین.Smile نگران نباشید چیزای مهمی نبوده اند.
اعضاء محترم با توجه باینکه در حال مرتب سازی تاپیکها هستیم، بسیاری از پستهای نامرتبط به موضوع تاپیک مثل سوالهای متفرقه ، تشکر از افراد ، مزاح و ..... حذف میشن.حتی اگه پست مربوط به تاپیک دیگری هم باشه ناچار به حذفش هستیم چون امکان انتقال پست نیست.
این موضوع باعث میشه گاهی تعداد صفحات یه تاپیک کمتر از نصف بشه ولی در عوض جستجوی مطالب برای خواننده راحت تر میشه.
اگر چه این مطلب قبلا" هم بارها گفته شده ولی دوباره گفتم که از این بابت کسی گله مند نشه.

در مورد تاپیکها هم بهتره جستجو کنید اکثر سوالاتی که مطرح میشه و تاپیک جدید بابتش ایجاد میشه قبلا" پرسیده شده و جواب های دوستان داخلشون هست. وقتی یه موضوعی مکررا" سوال میشه معمولا" کمتر جواب داده میشه . شما هم اگه دو سه بار به یه سوال جواب بدین دفعه چهارم دیگه جواب کاملی نمیدین. با اینحال تاپیکها را معمولا" منتقل یا ادغام میکنیم.

اگه سوال تکراری باشه هم معمولا" آدرس تاپیک مشابه گذاشته میشه و تاپیک جدید را می بندیم.

خواهشمندم در این مواردی که ذکر شد اعتراضی نفرمایید.
لینک مرجع