تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نیاز به دیتا ست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان من یه سایت به نام datapool.ir پیدا کردم که ایرانی هست حتما دوستان یک سری به این سایت بزنن تقریبا در همه حوزه ها دیتاست داره

(29 اردیبهشت 1394 12:52 ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یه سر به سایت datapool .ir بزن شاید داشته باشه

دوستان آیا کسی دیتاست در خصوص پولشویی سراغ داره؟

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه
سلام
برای دانلود دیتاست Epinions چه باید کنم؟کجا برم میشه راهنمایی کنین؟
سلام
نیاز به دیتاست "جملات فارسی" دارم
بدین صورت که در دو بخش مثبت و منفی یا 0 و 1 تقسیم بندی شده باشه
داریم همچین دیتاستی؟
سلام کسی میدونه سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دیتاست های تولیدیش معتبر هست برای پایان نامه نیاز دارم یه دیتاست پزشکی ایرانی گذاشته نمیدونم معتبر هست یا نه
(18 خرداد 1395 12:05 ب.ظ)ایران 22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام کسی میدونه سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دیتاست های تولیدیش معتبر هست برای پایان نامه نیاز دارم یه دیتاست پزشکی ایرانی گذاشته نمیدونم معتبر هست یا نه
من هم سوال مشابه دارم,کسی سایتی که دیتاست‌های پزشکیش معتبر باشه میشناسه؟
سلام من برای پایان نامه باید روی دیتاست multi source کار کنم کسی میدونه این دیتاست چیه و لینکی هست که بتونم این دیتاستو دانلود کنم دوستان اگه لطف کنید و سریع پاسخ بدید ممنون میشم
سلام
یه سوال
چه طور میشه از سایت uci دیتا ست دانلود کرد؟
من نیاز به دیتا ست برای classification دارم و این دیتا ست رو از سایت uci پیدا کردم اما نمیدونم چه طور میشه دانلودش کرد

ممنون از راهنماییتون
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
به دیتاست duc نیاز دارم.
با سپاس فراوان
سلام دوستان
من به دیتاست برای الگوریتم زمانبندی نیاز دارم اگر میشه راهنماییم کنید که از کجا دانلود کنم یا اینکه اگر دارید ممنون میشم در اختیار منم قرارش بدین.
من برای پایان نامه ارشدم به یک سری دیتاست نیاز دارم که توی محیط شبیه ساز GridSim پیاده سازی بشه ، آیا کسی هست مرا یاری کند ؟؟؟
(16 مرداد 1391 05:10 ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من نیاز به یک دیتاست دارم که بتونم الگوریمتهای کلاسترینگ رو پیاده سازی کنم.البته بروز بودنش واسم مهمه

سلام به سایت یادداشت های یک پژوهشگر سر بزنید به
یا
شرکت تابلوسازی اریانا ساین با سالها سابقه و تجربه، همراه با طراحان متخصص و مجرب خود ارائه دهنده انواع تابلو های تبلیغاتی (تابلو چلنیوم -تابلو استیل-تابلو فلکسی-تابلو وکیوم و....به مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه میباشد
دوستان عزیز لطفا از سایت ما هم دیدن فرمایید

سلام خسته نباشید من برای پروژه ام نیاز به دیتا ست حروف تایپ شده فارسی دارم کسی میتونه کمکم کنه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع