تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روز کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
یه سوال مهم داشتم ازتون: شما دقیقاً بعد از کنکور ارشد اولین کاری که می‍کنید چیه؟

الان خودتون رو بگذارید توی اون موقعیت و به سوال من جواب بدین.
این پاسخ شما در سیاست مانشت بعد از کنکور ارشد تاثیرگذار خواهد بود!
من هیچ کدوم از گزینه‌ها رو انجام نمیدم اول یکمی میخوابم و وقتی بیدار شدم میام مانشت فقط امیدوارم با دل خوش بیام!
به محض این که اومدم خونه میام مانشت . بدون شک .
آخه من میدونم بعد از اینکه 270 دقیقه بشینم سر کنکور علوم کامپیوتر و بعد بدون هیچ استراحتی هم سر کنکور مهندسی وای .........
حتما میام مانشت و شروع به بحث کردن میکنم و اصلا فک کنم خیلی از وقتم رو تا کلید‌ها و بعد کلید‌ها تو مانشت باشم
من بعد از اینکه کنکور کاملا تمام شد (بعد از آزمون روز دوم) میام مانشت
میشینم اول Call of Duty 7 را کامل بازی می کنم بعد میام مانشت .
من اول 1 روز کامل میخوابمBig Grin بعدش میام مانشت ... اگه این گزینه رو هم میگذاشتید خوب بود
من شروع می کنم برای سال دیگه برنامه می ریزم شاید قبول شم
منم به نظرم باید گزینه های نظر سنجی تنوع بیشتری داشته باشه ،

مثلا من خودم ‌: بعد از آزمون دوم( که صبح برگزار میشه )میام خونه‌، استراحت‌، ناهار‌، خواب
بعدش اگه حسش بود عصر یا شب یه سری به مانشت میزنم ‌، اگه نه که فرداش دیگه حتما میام مانشت ببینم بقیه چی میگن
منم میام با بچه‌ها صحبت می کنم ببینم کنکور از نظر اونها چطور بود
و از راهنمایی هاشون واسه سال آینده استفاده میکنمTongue
من که باید سریع برم دندانپزشکی
دو ماه وقت دارم نرفتم ,خدا بخیر کنهBig GrinBig Grin
منم بعد کنکور می رم ترکیه و از اونجا اولین کاری که می کنم اینه که به مانشت سر بزنم.
بچه‌ها نباید مانشت رو ول کنن واقعا این فروم خیلی به کنکوری‌ها کمک کرده و از مرام بچه های مانشتی به دوره که بخوان بعد کنکور مانشت رو کنار بزارن.
برای مانشتHeart
بعد کنکور خدا کنه یه شیرمرد(یا زن) تا شب اسکن سوالات کنکور رو بزاره تو سایت. چون قراراه روز بعدش برم سربازی (پادگان آموزشی شهید مدرس کرج)
(20 بهمن 1389 02:19 ب.ظ)Raman نوشته شده توسط: [ -> ]منم بعد کنکور می رم ترکیه
ای ول!،کاشکی منم پاسپورت داشتم!،من جمعه میام اینجا،هفته دیگشم با اکیپای مختلف چندباری میرم فشم یه حال و هوایی عوض میکنم،بعد که حسابی حال و هوام عوض شد میشینم میخونم برا آزاد،اسفندم دفترچمو میفرستم فقط خداکنه اردیبهشت اعزام نشم که ضدحاله.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع