تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: عکسه استاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوره کاردانی ما فقط تو دانشگاه دختر بود ( فنی بودیم) ... یه استاد آقا داشتیم خیلی بابروبچ شوخی میکرد و خیلی هم دوس داشت بچه هارو ضایع کنه ..... همه رو تو کلاس با لقب صدا میکرد .... ولی انصافا خوب تدریس میکرد، ما باهاش درس ساختمان داده رو ورداشته بودیم. ولی هر وقت میومد کلاس میگفت برین به مسئول بگید اینترنت رو وصل کنه ! بعد ما که مشغول برنامه نویسی میشدیم خودشم میرفت اینترنت چت میکرد ( جوون بود و مجرد).بعضی از بچه ها هم به جای برنامه نویسی قایمکی میرفتن اینترنت و.....
یه بار استاد پشت میزش نشسته بود و در اینترنت محو ...و مثل همیشه به ما یه برنامه گفته بود بنویسیم .... استادو صدا کردم بیاد برنامه رو ببینه دیدم نه خیر خبری از استاد نیست، دیدم به به چشمم روشن استاد خوابه [تصویر:  119465_1_1379089981.gif] منم که این صحنه رو از دست ندادم و با دوربینم از هر سمت ازش عکس گرفتم ، بروبچ از خنده روده بر شده بودن ( ولی انصافا یه خورده تو دلم ترس داشتم ، که الان بیدار میشه) بعد..... نمره هامون که تو سایت ثبت دائم شد ، عکس ها رو با چندتا حرف خنده دار فرستادم به استاد ....TongueBig Grin
نوشته بود: پیش دخترا نباید سوتی داد [تصویر:  119465_2_1379089981.gif]
ترم جدید که شروع شد استاد تو سالن منو دید، ( اسمم رو تو ایمیل ذکر نکرده بودم) رفتم نزدیک و بعد از سلام و احوال پرسی گفتم : استاد تو عکس خوش تیپ افتاده بودین TongueBig Grin
استاد با تعجب: ای شیطون کار تو بود؟؟؟؟؟ نه خوب بود، خوشم اومد !!!!!! Big GrinTongue
ok good
ساغ اول گیز.عجب جراتی سن باباBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ترجمه برا بقیه(آفرین دختر.عجب جراتی داشتی بابا)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
لینک مرجع