تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روند ادامه گروههاي درسي از شنبه 4 شهريور 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
با توجه به درخواست دوستان و اتمام ماه مبارک رمضان مجددا" روند گروههای درسی را از شنبه 4 شهریور پیگیری میکنیم. ولی با توجه به نظرات رسیده در این مدت ، ادامه گروههای درسی تغییراتی خواهد کرد:
در روش جدید در هر مبحث درسی (البته از بعد از مباحثی که سوالاتش قبلا" مطرح شده) هر هفته (سه یا چهار روز اول هفته) سوالات هر مبحث در گروه درسی گذاشته میشه. دوستان علاقمند سوالات را میتونند دانلود کنند و تا یک روز قبل از جلسه هر درس جوابهایش را برای ما بفرستند. همچنین ایراداتشون را بگن.
اگه اشکالی وجود داشته باشه جلسه گروه در روز و ساعت مشخص در آخر هفته (پنجشنبه ، جمعه) تشکیل و سوالات مورد اشکال بحث و حل میشن.
دوستان برای تست خودشون بهتره سوالات را در مدت اعلام شده در برگ سوالات پاسخ بدهند.
اگه جواب بدستمون نرسه. جلسه درس هم تشکیل نمیشه.
اگه تعداد جوابهای رسیده کمتر از پنج نفر هم باشه بصورت خصوصی اشکالات را رفع میکنیم که نیازی به حضور سر وقت نباشه.
این هفته تا صبح سه شنبه 7 شهریور سوالات مباحث مربوطه در سه درس گسسته ، نظریه زبانها و ساختمان داده ها را روی سایت میذاریم.
جلسه هر درس را سعی میکنم بعداز ظهر پنجشنبه ،جمعه باشه چون شبها وقت مناسبی نیست.
اگه در مباحث درسی شما هم سوالی دارید میتونید بفرستید.
برای هر درس هم سعی میکنم یکی از مدیران همکاری کنند تا هماهنگیها بهتر باشه و در غیاب من کار زمین نمونه.

سعی بر این هست که تا هفته اول مهر این سه درس تمام بشه.
باز هم تکرار میکنم که انجام و پیاده سازی برنامه گروههای درسی نیاز به همکاری خودتون داره. اگه همکاری لازم را انجام ندین خودبخود میرا میشه و متوقف میشه. چون تا اینجا اینجوری بوده که دوستان همکاری نمیکنند وقتی تعطیل میشه مکررا" سوال میکنند چرا تعطیل شد؟ اگه کسی سوالات را جواب نده یا در جلسات یکی دو نفر بیشتر حاضر نشوند طبیعی است که گروه تعطیل میشه. یعنی اینکه هم سوال تهیه کنیم و هم خودمون جواب بدیم دیگه کارکرد طبیعی گروه معنایی نداره.

اگه نظری ،سوالی در موارد فوق دارید بفرمایید تا بحث بشه. اینجا بفرمایید خیلی مناسب تر از ایمیل یا پیام خصوصی است تا یکبار جواب داده بشه و بصورت مجزا پاسخ داده نشود.
موفق باشید.
سلام از زحماتتون ممنونم...
فقط میشه بفرمایین این هفته کدوم فصلهارو باید بخونیم؟Huh ببخشید شاید این سوال خیلی خنده دار باشه اما من نمیدونم تا کدوم فصل سوالاتش مطرح شدهRolleyes..ممنونم
پنجشنبه 9 به بعد بزارین من تا 9 کلاسم . Sad

(02 شهریور 1391 12:17 ب.ظ)f_a نوشته شده توسط: [ -> ]سلام از زحماتتون ممنونم...
فقط میشه بفرمایین این هفته کدوم فصلهارو باید بخونیم؟Huh ببخشید شاید این سوال خیلی خنده دار باشه اما من نمیدونم تا کدوم فصل سوالاتش مطرح شدهRolleyes..ممنونم

منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile
(02 شهریور 1391 10:13 ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط: [ -> ]پنجشنبه ۹ به بعد بزارین من تا ۹ کلاسم . Sad

(02 شهریور 1391 12:17 ب.ظ)f_a نوشته شده توسط: [ -> ]سلام از زحماتتون ممنونم...

منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile
اینجوری شوک زده میشیم از قبل بدونیم بهترهBig Grin
(02 شهریور 1391 10:29 ب.ظ)f_a نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 شهریور 1391 10:13 ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط: [ -> ]منم نمیدونم اما سوالا رو که بگذارن می فهمیم .Smile
اینجوری شوک زده میشیم از قبل بدونیم بهترهBig Grin
فکر کنم اگه تاپیک های بخش گروه های درسی هر درس رو نگاه کنید مشخصه تا چه بحثی پیش رفته و در ادامه قراره چی گفته بشهSmile
خواهشا جلسات رو همون شب بذارید . من و شاید خیلی های دیگه خونه درس نمی خونیم. خیلی ها هم سر کار هستند . از طرف دیگه بعضی وقت ها جلسات بیشتر طول میکشه یا دیر تر شروع میشه , زمانبندی درس خوندنمون بهم می ریزه. حد اقل 8 به بعد بذارید لطفا

یه پیشنهاد ! واسه ساعتش نظر سنجی بذارید.
(02 شهریور 1391 11:10 ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط: [ -> ]یه پیشنهاد ! واسه ساعتش نظر سنجی بذارید.

آقافرداد این نظر سنجی گذاشتند ولی متاسفانه خیلی کم نظر دادند .
ممنون از زحمات آقا فرداد
فقط خواهشا به ساعت کلاسهای رفع اشکال حساستر باشین تا اکثریت باشن.
بچه ها خبری نشد??
(06 شهریور 1391 11:11 ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خبری نشد??
دوستان عزیز آقا مسعود و آقای جویباری زحمت کشیدند و سوالاتی را تهیه کردند. چند سوال هم از طرف دوستان رسیده. در هر سه درس . سوالاتی هم من دارم .اجازه بدید یه بررسی بکنم که سوال تکراری نباشه. تا فردا بتدریج تمام سوالات در هر سه درس مطرح میشه و در روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه بعدازظهر هم رفع اشکال خواهیم داشت. ببخشید که یه کم سرم شلوغه . انشاء ا... که من دیگه بدقول نشم و این زمانبندی را رعایت کنم.
ممنون . ایشاالله که که ما هم زحمت و اجر شما رو ضایع نکنیم
لینک مرجع