تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام .
برای ارشد آی تی ، موسسه مهر البرز قبول شدم .
می خواستم لطف کنین و اگر کسی رو میشناسین که اونجا در حال تحصیل هست یا اینکه تحصیل کرده ی اونجاست رو بهم معرفی کنین . اگر که خودتون هم اطلاعاتی در مورد اونجا دارین خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین . نمی دونم کلا با توجه به اینکه شاغل هستم ، ارزش رفتن داره یا نه .
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم .
با تشکر
یاد آوری !!
سلام .
یکی از دوستان من ارشد MBA میخونه . استادا سختگیرن اما نمره دادنشون خوبه. تمرین و ... هم که فراوون. ماهی یک بار کلاس حضوری دو روزه دارن که البته در دانشگاه تهران تشکیل میشه.
میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟
(25 اردیبهشت 1392 08:39 ب.ظ)gigabyte نوشته شده توسط: [ -> ]میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟
سلام
من یک ترم مهر البرز رو رفتم . دانشگاه بدی نیست ، همه چی ش رو برنامه س ، همه چی سر جای خودشه و تنها بدی که داره اینه که دید نسبت به درسا کاملا مدیریتی هست . من فناوری اطلاعات بودم ، گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی .با اینکه درس فنی هم ارایه می شه ولی دید غالب ، مدیریتی هست و این یه کم دانشجوی فنی رو اذیت میکنه . چون یهو میافتی وسط هزاران واژه جدید و ناآشنا . استاد هاش خوبن . برا هر درس یه دستیار دارن که بیشتر سر و کار شما با اوناس . محتوای درسی خوبی دارن و اینکه ماهی 1 بار در دانشگاه تهران ( دانشکده مدیریت ) کلاس حضوری برپا میشه که البته اگه آشنایی با هم کلاسی ها رو کنار بذاریم ، فایده ی دیگه ای نداره این کلاس ها .
موفق باشین
لینک مرجع