زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  ۵شنبه موضوع گروه گسسته مجموعه ها میشه یعنی ۲روز وقت واسه خوندن داریم مگه قرار نبود واسه هر بحث یه هفته وقت داشته باشیم؟

برای هر قسمت دو جلسه سوال مطرح میشه : اولیش پنجشنبه هست و دومی یکشنبه که این هفته شد دوشنبه
امشب جلسه دوم سوالات قسمت اول بود و پنجشنبه جلسه اول قسمت دومCool

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , Shokoufe.S
ارسال: #۳۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
میشه بگین این قرارهاتون رو کجا میذارید واسه درس خوندن گروهی؟ به ما خبر بدین خب

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  گسسته رو از روی جانسون با شروع کردم خوندن اما خیلی سنگین نوشته طوری که بعضی صفحه هاش یک ساعت طول می کشه تا می فهممش، کلا ناجور بیان کرده، گریمالدی رو هم نتونستم از کسی گیر بیارم و خرید ۴ جلدش برام سخته، حالا موندم برم پوران گسسته رو بخرم و از روی اون بخونم یا اینکه اگه گریمالدی نخونم خیلی چیزها رو از دست می دم و باید حتما گریمالدی بخونم؟ راهنمایی لطفا؟
من جانسون با را نخوندم.ولی از روی گریمالدی بخونید کتاب خوبیه،ساده گفته و راضی خواهید بودSmile چون تمرینات خوبی داره و تمریناتش شما رو راه میندازه تا مسائل سخت تر را هم یاد بگیرید
لازم نیست حتما ۴ جلدش را گیر بیارید . بیشتر مطالب مهم کنکور توی جلد۱ هست.توی جلد ۲ هم مبحث مهم بازگشتی و یک مبحث مربوطبه شمارش . جلد ۳ فقط بخش گراف مهمه و مبحث درختها بیشتر به درد ساختمان داده میخوره که توی کتب ساختمان داده هم گفته شدند.
جلد ۴ هم بحث گروههاست که بعضی از سالها سئوال اومده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم مطالبی گفته شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب ۲ جلدی هم هست که ترجمه شخص دیگری است و اون را هم بقیه تعریفش را دادند میتونید درصورت نیاز به خوندن همه فصلها اون را بخرید.قبلا درموردش چیزهایی گفته شده توی تاپیکها.

(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دوستان من فصل ۷ لینزام، خیلی مشکل دارم، اونجاهاییش رو که از جزوه دکتر کارگهی خوندم می فهمم اما یه جاهایی تو کتاب هست که تو جزوه نیست باهاش مشکل دارم، دوستان کسی هست با هم بخونیم؟
تمرین کنید،تستهای کنکور را بخونید.و سئوالاتی که بچه ها توی بخش پرسش و پاسخ گفتند و جوابهایی که داده شده خوب هستند.میتونید با مرور اونها مفهوم درس را یادبگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۳۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
بجز گسسته که پنج شنبه هستش ساختمان داده کی و از چه مباحثیه؟من هنوز شروع نکردم ولی با آزمونی که دیشب دادم به خودم امیدوار شدم.یه چیزایی یادم بود....
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  بجز گسسته که پنج شنبه هستش ساختمان داده کی و از چه مباحثیه؟من هنوز شروع نکردم ولی با آزمونی که دیشب دادم به خودم امیدوار شدم.یه چیزایی یادم بود....
ساختمان داده چهارشنبه ساعت ۱۰ جلسه دوم مبحث اول و مباحثش هم درلینک زیر :

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shokoufe.S , Pegasus
ارسال: #۳۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سلام به همه
من که هنوز شروع نکردم بخاطر پروژه م
ولی می خوام از شنبه شروع کنم به امید خدا

Heart HaniHeart
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
من هیچی از ریاضی مهندسی نمی فهمم...
.
.
کــــــــــــمــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــــ!!!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من هیچی از ریاضی مهندسی نمی فهمم...
.
.

میگن سوالاش سادس، تو کنکور میشه جواب داد. اما من گذاشتمش کنار. تنها درسیه که نمی خونم.
می دونم که زیاد وقتمو می گیره، با ۱۳ پاسش کردم اما الانم نمی دونم چی بود چی شد، اصلا چرا بود و چگونه شد.Huh
اگه فکر می کنی زیاد باهات راه نمی یاد، ۳ ۴ تا بحث اصلیش رو انتخاب کن، فقط همونارو بخون. رو یه بحث کامل مسلط شی خیلی بهتره که رو هیچ بحثی از کل کتاب مسلط نباشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۳۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
من بالاخره نتونستم کتاب ساختمان داده پارسه رو پیدا کنم. شما از کجا خریدید؟Sad
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من بالاخره نتونستم کتاب ساختمان داده پارسه رو پیدا کنم. شما از کجا خریدید؟Sad

کتابای پارسه تک فروشی خیلی کم دارن، اما نادر نیستن. من کتاب دوستم رو گرفتم البته کپی کرده بودنRolleyes
مال طورانیه سال ۸۸ . البته pdfش رو دارم ولی مال رهنمون و سال ۸۶/ اگه خواستین pdf رو براتون می فرستم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۴۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من بالاخره نتونستم کتاب ساختمان داده پارسه رو پیدا کنم. شما از کجا خریدید؟Sad

کتابای پارسه تک فروشی خیلی کم دارن، اما نادر نیستن. من کتاب دوستم رو گرفتم البته کپی کرده بودنRolleyes
مال طورانیه سال ۸۸ . البته pdfش رو دارم ولی مال رهنمون و سال ۸۶/ اگه خواستین pdf رو براتون می فرستم.

خیلی ممنون. برای طورانی رو می خواستم ولی مثل اینکه نمیشه پیداش کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط fa_karoon.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من هیچی از ریاضی مهندسی نمی فهمم...
.
.

من کلاس دکتر معتقدی رو رفتم فکر کنم اگه یه کم تست کار کنم و تلاش کنم بتونم تست های کنکور رو به امید خدا بزنم وقت کردم جزوه ام رو پاکنویس می کنم می ذارم اینجا
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۴۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  من کلاس دکتر معتقدی رو رفتم فکر کنم اگه یه کم تست کار کنم و تلاش کنم بتونم تست های کنکور رو به امید خدا بزنم وقت کردم جزوه ام رو پاکنویس می کنم می ذارم اینجا
اگه اینکار رو انجام بدبد که یه ملت رو شاد کردید Big Grin
.
بی صبرانه منتظر جزوه ها تونم...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: engeneer_19
ارسال: #۴۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من بالاخره نتونستم کتاب ساختمان داده پارسه رو پیدا کنم. شما از کجا خریدید؟Sad

تا جایی که من اطلاع دارم ساختمان داده پارسه به صورت جزوه هست و بیرون فروش آزاد نداره،کتابش در دست انتشاره،

لینک زیر کتابای در دست انتشار پارسه رو گفته:

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۴۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
دوستان کتاب شبکه پارسه چاپ جدیدش نیومده؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۷۷ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۷۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۸۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۷۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۶۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close