زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار هوش مصنوعی !

ارسال: #۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
لطفا به این لینک هم به سر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ق.ظ، توسط faza.)
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار هوش مصنوعی !
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ق.ظ)Olov3nly نوشته شده توسط:  چرا جواب سوال ۱۱۹ میشه ۲؟؟؟
M.TeymourPour و Faza خواهشا جواب بدید بنظر خودم گزینه ۴ میشه
مرسی.
خب شما بگو دقیقا قابل قبولی رو کی و کجا نقض میکنه، که ما جواب بدیم. به نظر من همه جاش قابل قبوله.
سر سازگار نبودن هم که توافق داریم خدا رو شکر. Smile
ارسال: #۳۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ)Pakniat نوشته شده توسط:  در مورد سوال ۱۱۷ :
با توجه به متن صریح کتاب راسل و خود الگوریتم AC-3 موقعی که سازگاری لبه ها انجام می شود اگر دامنه ی متغیری تهی شود مسئله CSP جواب ندارد و الگوریتم بدون اینکه جواب برگرداند return 0 می شود و بنابراین گزینه ۱ صحیح است یعنی متوقف می شود و تو خود الگوریتم گفته تا زمانیکه queue ما not empty اینکار رو بکن(حلقه while ) و بستگی به شرایط نداره

موافقم

من موقعی از جلسه اومدم بیرون، یکی از سوالاتی رو که مطمئن بودم درست زدم همین سوال ۱۱۰ بود
خیلی بده اگه نخوان گزینه دو رو هم اعلام نکنن
حداقل باید واسه اون برداشت دیگه جواب صحیح تو گزینه ها نمیذاشت

سوال ۱۱۳ هم درسته بدترین حالت نیاز به ۱۰۰ مرحله داریم، مرحله آخر هم برای چک کردن دور منفی میباشد
ولی خود طراح گفته وزن یال ها رو مثبت یک بگیرید، یعنی دور منفی نداریم، پس مرحله آخر نیازی نیست و میشه ۹۹

اونم که از سوال ۱۱۷

سوال ۱۲۱ هم که باید علم غیب میداشتی و دقیقا همون روش مورد نظر طراح رو میرفتی(هر چند این سوال به نظرم مشکلاتی داره، دارم بررسی میکنم)

واقعا این چه طرز سوال دادنه
ببخشید من کنکور مهندسی ندادم ولی اون سوال هوش جوابش،میشه همون ۱۰۰ ، صورت سوال گفته الگوریتم وقتی متوقف میشه که با یه بار اجرا تغییری تو مسیر ها ایجاد نشه ، خب تا ۹۹ امین بار در بدترین حالت دیگه کوتاهترین مسیر ها،پیدا میشه ، دور ۱۰۰ که اجرا میشه چون دور با طول منفی نداریم تغییری ایجاد نمیشه و الگوریتم متوقف میشه پس بهترین ۲ بدترین ۱۰۰ درسته

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۳۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط ebi12.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۰ هوش غلطه .
اگر عبارت زیر رو ره cnf تبدیل کنیم گزینه ۳ میشه
[tex]\neg\exists x\forall t(food(x)->like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x\forall t(\neg food(x)\vee like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
[tex]\forall x\neg(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
اعمال نقیض به داخل پرانتز و حذف سور عمومی
[tex]food(x)\wedge\neg like(x,f(x))[/tex]

طبق دفترچه c:
من هم با شما موافقم و گزینه ۳ برای سوال ۱۲۰درست هست
سوال ۶۳هم گزینه۲ میشه
سوال ۷۲ هم جواب در گزینه ها نیست
سوال ۱۱۷ هم پیاده سازیهای مختلفی داره و دارای ابهام هست لذا گزینه ۱و۲نیز میتونه درست باشه

بچه ها لطفا همه هماهنگ شیم و اعتراض بزنیم که حق کسی ضایع نشه

ایشالا همه پیگیری کنیم تا حق کسی ضایع نشه چون ۸ونیم درصد واقعا درصد کمی نیستSad

خوب اون عبارت بالایی که نوشته شده در منطق مرتبه اول .. اصلا اون چیزی نیست که سوال خواسته .. در عبارتی که بالا نوشته شده .. این گفته میشه .. ((هیچ غذایی وجود ندارد که همه اشخاص آن را دوس داشته باشند)) این یعنی این که ((حداقل یک نوع غذا وجود دارد که همه اشخاص آن را دوست ندارند )) ...
در حالی که در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) ..
پس می بینید عبارتی که بالا نوشته شده با عبارتی که سوال خواسته چقدر متفاوت هست ... اگر خواستید صورت مرتبه اولش رو هم حل کرده و میدم خدمتتون

سوال ۱۲۰ اینطوری حل میشه و به درست بودنش مطمئن هستم ... عکس همراه پست پیوست شده ..
در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) .. پس این مطلب به صورت زیر در منطق مرتبه اول نمایش داده میشه ... که بعد از اسکولم سازی جواب حاصل میشه ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتیجه حاصل به این معنی هست که ((یا x غذا نیست یا کسی وجود دارد که آن را دوست ندارد)) که کاملا مطابق با چیزی هست که خواسته شده ...
به نظر من هم سوال ۱۲۰ گزینه ۳ درسته چون:
مراحل تبدیل به CNF در منطق مرتبه اول به صورت زیر هست:
[تصویر:  338438_vz1x_untitled.png]
که برای مثال "هر کسی که تمام حیوانات را دوست دارد توسط فرد دیگری دوست داشته می شود" به صورت زیر به CNF تبدیل می شود:
[تصویر:  338438_aahq_untitled1.png]
همانطور که میبینیم سور وجودی متغیر z پس از مرحله استانداردسازی به داخلی ترین جمله مربوط به خودش اورده شده در حالی که سوال ۱۲۰ مثل کادر قرمزی که کشیدم میشه در واقع همون اثبات دوست اولمون درسته یعنی:

نه اثبات شما که به صورت زیر هست:
[تصویر:  338438_m4kv_hush_%281%29.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: obdurate
ارسال: #۳۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط obdurate.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۹ و ۱۲۰ که درستن
من دنبال جمع آوری اطلاعات واسه سوال های ۱۱۰ و ۱۱۳ و ۱۱۷ و ۱۲۱ هستم
۱۱۷ به نظرم باید گزینه یک باشه
سوال ۱۱۰ هم واقعا دو تا معنی داشت
سوال ۱۱۳ هم گزینه ۴ میتونه درست باشه
سوال ۱۲۱ هم به نطر میاد علاوه بر کلاز ۲ با کلاز یک هم میشه به جواب رسید

اگه کسی استادی میشناسه که واقعا حالیشه، لطفا بره ازش راهنمایی بگیره

اگه یکی از سوالات اشتباه تخصصی شما درست بشه، ۸/۵ درصد به درصدتون اضافه میشه و این کلی تو رتبه تاثیر میذاره
پس شده خودتون رو به زمین و اسمون بزنید، این کارو کنید تا نتیجه بگیرین
ممکنه بعضیا بگن این کارا فایده نداره
ولی بدترین حالتش اینه که ما تو این چند روز خودمونو اذیت میکنیم و آخرشم هیچی نمیشه
تحت هر شرایطی وضع واسه مون از این بدتر که نمیشه

پس دوستان هر کاری که میتونن انجام بدن
در مورد سوال ۱۱۷ با شما مخالفم چون در صورت سوال ذکر نشده بود که الگوریتم وارد چه مرحله ای میشه سوال قدم بعدی رو خواسته بود که به نظر من فارغ از اینکه در چه مرحله ای هستیم اول عقبگرد صورت میگیره و بعد با توجه به بازه باقی مانده درباره شروع از یک نقطه آغاز جدید و یا توقف تصمیم گیری میشه
نظر شما در مورد سوال ۱۱۱ چی هستش به نظر من چون سوال سطح ریشه ذکر نکرده بود که صفر یا یک هستش و طبق متن صریح کتاب ساختمان داده پوران پژوهش میشه ارتفاع رو تعداد سطوح منهای یک یا تعداد سطوح درنظر گرفت پس هم ۶ و هم ۵ درست هستند

من با شما در مورد سوال ۱۱۷ موافقم و تحلیل خودم هم همین بود! به نظر منطقی میاد... در هر صورت تا جایی که بتونه عقب گرد میکنه و با حذف و انتخاب های دیگه یا به جواب میرسه که متوقف میشه یا مقدار مطلوبی باقی نمیمونه و دامنه خالی میشه که در این صورت جوابی برای مسئله وجود نخواهد داشت.

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

طبق دفترچه c:
سوال ۶۳هم گزینه۲ میشه
سوال ۱۱۷ هم پیاده سازیهای مختلفی داره و دارای ابهام هست لذا گزینه ۱و۲نیز میتونه درست باشه

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگه کسی استادی میشناسه که واقعا حالیشه، لطفا بره ازش راهنمایی بگیره

اگه یکی از سوالات اشتباه تخصصی شما درست بشه، ۸/۵ درصد به درصدتون اضافه میشه و این کلی تو رتبه تاثیر میذاره
پس شده خودتون رو به زمین و اسمون بزنید، این کارو کنید تا نتیجه بگیرین
ممکنه بعضیا بگن این کارا فایده نداره
ولی بدترین حالتش اینه که ما تو این چند روز خودمونو اذیت میکنیم و آخرشم هیچی نمیشه
تحت هر شرایطی وضع واسه مون از این بدتر که نمیشه

پس دوستان هر کاری که میتونن انجام بدن

راجع به سوال ۱۲۰ نظر من با شما موافقه. راستش این گزینه میگه که X غذاست و حتما کسی غذای X رو دست نداره.
اما با تحلیل دوستمون در مورد گزینه ی ۴ یکم مشکل دارم.
درواقع گزینه ی ۴ میگه x غذا نیست یا کسی X را دوست ندارد. این گزینه شامل این جمله هم میتونه باشه که مثلا X مداده و کسی مداد دوست ندارد. یعنی هم ترم ۱ درست باشه هم ترم ۲/ هم X غذا نباشه هم کسی X رو دوست نداشته باشه!
حالا به ما چه که کسی چیزی جز غذا رو دوست داره یا نه. صورت سوال در مورد غذا صحبت میکنه.
به نظر من گزینه ی ۳ زیر مجموعه ی گزینه ی ۴ هست و چیزی که سوال خواسته بود حالت خاصی از گزینه ی ۴ بود پس به نظر من گزینه ی ۳ دقیقا چیزی که سوال خواسته بود رو به طور کامل بهمون میده.

(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ)ebi12 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

طبق دفترچه c:
سوال ۶۳هم گزینه۲ میشه

خوب اون عبارت بالایی که نوشته شده در منطق مرتبه اول .. اصلا اون چیزی نیست که سوال خواسته .. در عبارتی که بالا نوشته شده .. این گفته میشه .. ((هیچ غذایی وجود ندارد که همه اشخاص آن را دوس داشته باشند)) این یعنی این که ((حداقل یک نوع غذا وجود دارد که همه اشخاص آن را دوست ندارند )) ...
در حالی که در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) ..
پس می بینید عبارتی که بالا نوشته شده با عبارتی که سوال خواسته چقدر متفاوت هست ... اگر خواستید صورت مرتبه اولش رو هم حل کرده و میدم خدمتتون

سوال ۱۲۰ اینطوری حل میشه و به درست بودنش مطمئن هستم ... عکس همراه پست پیوست شده ..
در صورت سوال گفته شده ((هیچ نوع غذایی را همه اشخاص دوست ندارند)) یعنی اینکه (( به ازای هر غذا حداقل یک نفر وجود دارد که آن غذا را دوست نداشته باشد)) .. پس این مطلب به صورت زیر در منطق مرتبه اول نمایش داده میشه ... که بعد از اسکولم سازی جواب حاصل میشه ...

نتیجه حاصل به این معنی هست که ((یا x غذا نیست یا کسی وجود دارد که آن را دوست ندارد)) که کاملا مطابق با چیزی هست که خواسته شده ...
به نظر من هم سوال ۱۲۰ گزینه ۳ درسته چون:
مراحل تبدیل به CNF در منطق مرتبه اول به صورت زیر هست:
[تصویر:  338438_vz1x_untitled.png]
که برای مثال "هر کسی که تمام حیوانات را دوست دارد توسط فرد دیگری دوست داشته می شود" به صورت زیر به CNF تبدیل می شود:
[تصویر:  338438_aahq_untitled1.png]
همانطور که میبینیم سور وجودی متغیر z پس از مرحله استانداردسازی به داخلی ترین جمله مربوط به خودش اورده شده در حالی که سوال ۱۲۰ مثل کادر قرمزی که کشیدم میشه در واقع همون اثبات دوست اولمون درسته یعنی:

نه اثبات شما که به صورت زیر هست:
[تصویر:  338438_m4kv_hush_%281%29.png]

واقعا مرسی. من کاملا موافقم باهاتون. فک نمیکنم که دیگه بحثی در مورد این سوال مونده باشه! Smile
ارسال: #۳۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
من هنوز هم قانع نشدم راجع به سوال ۱۲۰/ هنوز هم مطمئنم ۴ درسته. این راه حلی هم که همه دارید نقل قول میکنید ازش! من پیداش نمیکنم! کجاست؟؟؟ به نظر میاد پاک شده! یا تو این تاپیک نیست؟
ارسال: #۳۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  من هنوز هم قانع نشدم راجع به سوال ۱۲۰/ هنوز هم مطمئنم ۴ درسته. این راه حلی هم که همه دارید نقل قول میکنید ازش! من پیداش نمیکنم! کجاست؟؟؟ به نظر میاد پاک شده! یا تو این تاپیک نیست؟

کدوم نقل قول پاک شده؟پست ۳۶ همین صفحه رو میگید؟
ارسال: #۳۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۰ هوش غلطه .
این رو میگم! چون این راه حل غلطه! احتمالا نویسندش هم برای همین حذفش کرده دیگه!
ارسال: #۳۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
این رو میگم! چون این راه حل غلطه! احتمالا نویسندش هم برای همین حذفش کرده دیگه!

نه پاک نشده،من از اینجا نقل قولش کردم:
(فقط یادم نیست کدوم صفحه بود)

سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۴۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط faza.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  [tex]\neg\exists x\forall t(\neg food(x)\vee like(x,t))[/tex]
الآن به وضوح غلطه دیگه اینجاش! شما کجا قانون حذف سور عمومی رو به این شکل دیدی؟!!!

کلا هرجوری حساب کنی، جواب گزینه ۴ میشه! اگه میخواید اعتراض بزنید، بزنید. ولی بیخودی وقتتون رو برای پیدا کردن یه راه حل که به گزینه ۳ برسه، تلف نکنید. به نظر من!
ارسال: #۴۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  ببخشید من کنکور مهندسی ندادم ولی اون سوال هوش جوابش،میشه همون ۱۰۰ ، صورت سوال گفته الگوریتم وقتی متوقف میشه که با یه بار اجرا تغییری تو مسیر ها ایجاد نشه ، خب تا ۹۹ امین بار در بدترین حالت دیگه کوتاهترین مسیر ها،پیدا میشه ، دور ۱۰۰ که اجرا میشه چون دور با طول منفی نداریم تغییری ایجاد نمیشه و الگوریتم متوقف میشه پس بهترین ۲ بدترین ۱۰۰ درسته

سلام
اگه نگفته بود فرض کنید وزن یال ها مثت یک هست، اون موقع ۱۰۰ مرحله میشد و هیچ مشکلی نداشت
ولی اینکه گفته وزن یال ها رو مثبت یک بگیرین....
ارسال: #۴۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  ببخشید من کنکور مهندسی ندادم ولی اون سوال هوش جوابش،میشه همون ۱۰۰ ، صورت سوال گفته الگوریتم وقتی متوقف میشه که با یه بار اجرا تغییری تو مسیر ها ایجاد نشه ، خب تا ۹۹ امین بار در بدترین حالت دیگه کوتاهترین مسیر ها،پیدا میشه ، دور ۱۰۰ که اجرا میشه چون دور با طول منفی نداریم تغییری ایجاد نمیشه و الگوریتم متوقف میشه پس بهترین ۲ بدترین ۱۰۰ درسته

سلام
اگه نگفته بود فرض کنید وزن یال ها مثت یک هست، اون موقع ۱۰۰ مرحله میشد و هیچ مشکلی نداشت
ولی اینکه گفته وزن یال ها رو مثبت یک بگیرین....
حرف من یه چیز دیگست
جفتمون قبول داریم که با ۹۹ مرحله کوچکترین مسیر در میاد چون اصلا یالی با منفی نداریم
خب صورت سوال گفته الگوریتم وقتی پایان میابد که یک بار اجرا بشه و مسیر ها اصلا تغییر نکنه ، قبول داریم که تا دور ۹۹ همه چی ممکنه تغییر کنه ، دور ۱۰۰ ام اجرا میشه ، چون دور یا اصلا یال با وزن منفی نداریم دور ۱۰۰ ام هیچ تغییری ایجاد نمیشه و شرط صورت سوال که الگوریتم پایان پیدا کنه برآورده میشه

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۴۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  تو عمل بخش بندی، بخش کوچکتر معنی خاصی داره(تا اونجایی که من تو کتابا خوندم، منظور بخش سمت چپ بوده)
اگه منظور از بخش کوچکتر، بخشی باشه که تعداد عناصرش کمتره گزینه یک میشه
ولی اگه منظور بخشی باشه که اعدادش از محور کوچکتره(بخش سمت چپ) جواب گزینه دو میشه
طراح سوال باید کاملا واضح میگفت منظورش چیه، پس اشکال از طراح سواله
واسه این سوال اعتراض بزنید، احتمالا که گزینه دو رو هم درست اعلام میکنن
پارسال هم واسه ۲ تا از سوالات طراحی این اتفاق افتاد، یعنی تو کلید نهایی ۲ تا گزینه صحیح اعلام شد
من اول برداشتم از بخش کوچکتر همینی بود که شما میگین ولی وقتی اومدم گزینه رو بزنم دیدم یه گزینه دیگه مشابه وجود دارم و بررسی کردم دیدم بخش کوچکتر میتونه سمت چپ باشه یا راست
حتی اگه برداشت شما از بخش کوچکتر تعداد عناصری باشه باشه از محور کوچکتر باشه خیلی راحت میتونیم الگوریتم با تغییر حلقه FOR که از آخر بررسی میکنه بخش بندی کنیم یعنی میتونیم هم الگوریتمی را در نظر بگیریم که بعد از بخش بندی اعداد کوچکترو میبره سمت راست یا ممکنه ببره سمت چپ که احتمال این دو با هم جمع میشه.
فک کنم اگه شما این سوالو با این فرض که خودتونم گزینه ۱ زدین بررسی کنین متوجه بشین که چرا جوابتون غلطه!
ارسال: #۴۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
دوستان دیگه وقتی نمونده تا پایان اعتراض که روز دوشنبه هست

لطفا بیاید کم کم متنی چیزی آماده کنیم بفرستیم
ارسال: #۴۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
من واسه ۱۱۶ و ۱۱۷ (که میشه DPLL و AC3) در خدمتم ولی واسه بقیه سوالها فکر کنم هم عقیده نیستیم :-)
۱۱۱ هم که امیدی به ۲ گزینه ای شدنش ندارم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۴۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۶۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۶۵۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۷۵۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۹۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۷۷۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۲۱۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۴۱۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۴,۱۲۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۶,۰۵۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close