زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۷۰۶
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  منم هرچی اون جمله عکس رو خوندم متوجه نشدم! آخه یعنی چی کریم تک دل شما رو برید؟! Smile Smile Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۷۰۷
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  منم هرچی اون جمله عکس رو خوندم متوجه نشدم! آخه یعنی چی کریم تک دل شما رو برید؟! Smile Smile Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه توضیح یه خطی میدادین دیگه Smile من چجوری یه ساعت با نت کم سرعت از آپارات دانلود کنم با گوشی Big Grin
ارسال: #۲۱۷۰۸
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
دو نفر ورق بازن که سر اینکه تک دل یا هفت لو پیک رو بریدن دعواشون میشه و موجبات شادی ملت رو فراهم میکنن Smile
اگه بازم متوجه نشدید معلوم میشه آدم سالمی هستید و به راه کج کشیده نشدید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , salam5 , IT.girll , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۱۷۰۹
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
اینو میگید!!! خخخخخ TongueTongueBig GrinBig Grin

[تصویر:  370913_photo_2015_06_30_01_44_59.jpg]

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۷۱۰
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  دو نفر ورق بازن که سر اینکه تک دل یا هفت لو پیک رو بریدن دعواشون میشه و موجبات شادی ملت رو فراهم میکنن Smile
ممنون از توضیح ولی فک کنم برم فیلمشو ببینیم بهتر باشه Big Grin Big Grin
ارسال: #۲۱۷۱۱
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستم برای یه کاری یه سری اهنگ برام فرستاده داخل این اهنگها به یه ترانه ای رسیدم که واقعا نمیدونم خواننده با چه رویی این ترانه رو فرستاده بازار خیلی شعرش پرمغز و پرمحتواستSmile
یک تیکه از ترانه اش :دی

اگه برنگردی عزیزم عزیزم
بگو من چه خاکی تو سرم بریزم
اگه برنگردی به خدا میمرم
ساکمو میبندم از این خونه میرم

این شبی که میگم شب نیست
، اگه امشب مث اون شب نیست .
امشب مث دیشب نیست ،
هیچ شبی مث امشب نیست

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , salam5 , so@ , diligent , NP-Cσмρℓєтє , Pure Liveliness , zarisa , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۷۱۲
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ
خدایا ‏ باز دل ھایمان را شاد کن مانند آن روزھا ... امان از دلتنگی ھای عجیب...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , so@ , diligent , هلیا.۹۹ , **sara** , samane .gh , IT.girll , RASPINA , Pure Liveliness , emahii , Bahar_HS , kora , Menrva , didar
ارسال: #۲۱۷۱۳
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط software94.)
سلام افاق اهنگ پویا بیاتی.منم گوش کرم این شاهکارشو

روزهاست که دیگه خودم نیستم.همیشه سختم بوده باور کنم ادمها بی معرفتن.اما این روزا ناچار شدم باور کنم.روزهاست دنیا برام مثل همیشه نیست.سهم ما از دنیا کجاست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۱۷۱۴
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﺪ،
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﺼﺎﻑ ﺍﺳﺖ،
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻧﺞ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺪﻭﻫﮕﯿﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ
ﺍﺯ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﯽﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺷﺎﺩ ﺍﺳﺖ...
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺭﺍ ﻭ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺭﺍ ﻭ ﮔﯿﺎﻩ ﺭﺍ ﻭ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺍ ، ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻣﯽﺩﺍﺭﺩ .
"ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ "....
ﺍﺯ ﻫﺮ ﺭﺍﻫﯽ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ !
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , diligent , software94 , samane .gh , RASPINA , Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara** , fas , tabassomesayna , alim93
ارسال: #۲۱۷۱۵
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  دو نفر ورق بازن که سر اینکه تک دل یا هفت لو پیک رو بریدن دعواشون میشه و موجبات شادی ملت رو فراهم میکنن Smile
ببخشید اما من بیشتر گیج شدم!Big Grin متاسفانه پاستور بلد نیستم البته شنیدم یه چیزاییBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۱۷۱۶
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
فیلمش رو نگاه کنی می فهمی
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۱۷۱۷
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
امروز از یکی از دوستان در مورد یادگیری زبان مشورت گرفتم و تاکید کردن حتما برم کلاس. میگفت اگه کلاس بری یادگیری زبان برات میشه سرازیری وگرنه میشه سر بالایی. خلاصه من قانع شدم که برم کلاس
عصری رفتم آموزشگاه ثبت نام کنم. هر سوالی که میپرسیدم جوابشون این بود که اول باید تعیین سطح بشی
سوالات گرامر و لغتو تقریبا همه رو جواب دادم و بعد رفتم که سوالات اسپیکینگ رو جواب بدم، بنده خدا جواب آزمون منو دیده بود فکر کرد الان چقد حرفه ایم Smile
چند تا سوال پرسید و من فقط نگاش میکردم، آخرش خندش گرفت و پرسید what is your name? Smile
منم نامردی نکردم گفتم what? Big Grin
اون خندید و منم خندیدم و پول بی زبون ما هم رفت بابت آزمون تعیین سطح
یه دوره فشرده ۴۵ روزه داشتن که هزینه ثبت نامش ۶۰۰ هزار تومن بود، با اینکه ۱۰ روزش گذشته ولی بازم گفتن باید همون ۶۰۰ هزار تومنو بدی. منم گفتم بذار فرم ثبتنام همین جا باشه من یه دوری میزنم میام Smile
یه آموزشگاه دیگ هم رفتم دیدم چند تا بچه دارن بازی میکنن، گفتم احتمالا باید با اینا همکلاسی شم Smile
مثل اینکه قسمت نیست ما بریم کلاس زبان
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , RASPINA , Pure Liveliness , salam5 , **sara**
ارسال: #۲۱۷۱۸
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط:  ببخشید اما من بیشتر گیج شدم!Big Grin متاسفانه پاستور بلد نیستم البته شنیدم یه چیزاییBig Grin
خودمم از پاسور و کلاً هر بازی‌ای که با این کارت‌ها میکنن هیچی بلد نیستم اما خیلی هم لازم نیست چیزی بلد باشید، اینکه توو یه بازی دور همی انگار تقلب شده و طرف اون همههههههه جدی گرفته خنده‌دار هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۷۱۹
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اما اما بعضی جملات پراز چرندیات بهم بافته شده است که شبیه به هذیان گفتن در خواب گوینده میمونه و جملات سرشار از کلمات بی ربطی است که که کنار هم قرار گرفتن و مفهومی ندارن. از این دست از این جملات این روزا زیاد دیده میشه که گوینده بیشتر در توهمات فرو میره تا بتونه مخاطبشو قانع کنه .
سالاد کلمات

کسی با MEAN stack کار کرده؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۱۷۲۰
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کسی با MEAN stack کار کرده؟
کاربر بیلک وبلاگ چی شد؟
بیلک چیه آقا جان؟!
وبلاگ تو فره. فعلا رفته صف. شاید کنسل بشه البته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close